WinWinJob
Přihlásit

IT Aplikační specialista

IS/IT: Správa systémů a HWPod Táborem 51/12, Praha 9 - HrdlořezyPráce z domova: je možnáPracovní smlouva (HPP/VPP)Úvazek: Plný úvazek

Co s touto příležitostí získáš?

Získáš zkušenosti s novými aplikacemi v novém technologickém prostředí, které se blíží výrazně automotive prostředí. Pokud jsi pořádkumilovný, tak bys mohl mít celkem pohodovou práci.

Co budeš dělat?

Budeš se starat o firemní informační systémy. Řada z nich je vyvinuta na míru potřebám naší firmy, takže to bude chtít hodně zkoumání a analýzy. Součástí jsou také integrace mezi některými systémy.

Bez čeho se neobejdeš

Pro juniory je zásadní znát základní principy podnikových informačních systémů. Pro seniornější je to už hlavně o chápání podnikových procesů různých oblastí jako například nákup, prodej, sklady aj.
Určitě bych rád do týmu někoho, kdo je samostatný a najde si cestu k informacím sám. My mu samozřejmě také pomůžeme. Rozhodně by to měl být někdo, kdo hledá řešení namísto toho, proč to nejde.

Kontaktovat

Od kdy spolupráce začne?

ihned

Kde budeš pracovat?

Pod Táborem 51/12, Praha 9 - Hrdlořezy

Je možná práce z domova?

je možná

Jaký typ spolupráce budeme mít?

Pracovní smlouva (HPP/VPP)

O jaký úvazek se jedná?

Plný úvazek

Jaká je za práci odměna

U nás se mzda rozděluje na fixní část, která činí 80% a osobní ohodnocení 20%.
Mimo toho u nás dostaneš občerstvení na pracovišti, paušál na stravování, možnost občasné práce z domova, flexibilní pracovní dobu, týden dovolené navíc, když vyčerpáš tu standardní.

Klíčová slova

#"is"; "sql"; "informační systémy"; "správce aplikací"; "l2"

Sdílet příležitost