WinWinJob
Přihlásit

Jsi šéf?
Najdi k sobě ty
pravé!

Jsi šéf? Pojď do toho s námi! Nyní můžeš WinWinJob vyzkoušet na měsíc zdarma!

Vyzkouším zdarma

Díky naší metodě je to snadné

Už nějaký čas víme, že skvělé týmy vznikají spojením lidí, kteří si sednou. A to nejdůležitější je, jak si sednou s tebou - tedy se šéfem (nebo šéfkou). Pomocí naší unikátní metody tě propojíme s uchazeči, se kterými máš nejvyšší hodnotovou shodu. Tedy s lidmi, se kterými bude radost pracovat.

86%shoda tvých vlastností s tímto uchazečem
160 hodin

160 hodin ročně stráví šéf na pohovorech

A většina z nich nikam nevede. To chceme změnit. Čím jsou si dva lidi podobnější v hodnotách, názorech a postojích, tím větší mají šanci na dlouhodobý pracovní vztah. Propojujeme uchazeče a šéfy, kterým to spolu ladí. Aby vznikaly WinWin situace, lidé byli spokojenější a firmy efektivnější.

Proč hledat nové kolegy u nás?

Obrázek dvou osob

Ušetříš spoustu času

Díky naší WinWin metodě okamžitě vidíš své hodnotové souznění s uchazečem. Tak si ušetříte fázi oťukávání a můžete se hned bavit o tom skutečně důležitém.

Palec nahoru

Snížíš náklady na nábor

Současný nábor je sofistikovaný, ale nákladný proces. A když to ve zkušebce nevyjde, stojí to firmu spoustu času, peněz i uniklých příležitostí. WinWin metoda zásadně zvyšuje pravděpodobnost, že to vyjde.

Obrázek vítězného poháru

Posuneš tým dopředu

Potřebuješ tým, který rychle reaguje a adaptuje se na změny. Který funguje jako celek. A nový kolega, se kterým si sedneš, posouvá celý tým dopředu.

Vyber si plán

Měsíční

RočníSleva 25 %
a 3 měsíce zdarma

Šéf

1 990
  • Profil šéfa
  • Správa uchazečů
  • 1 inzerát v jednu chvíli

Velký šéf

2 920
  • Profil šéfa
  • Správa uchazečů
  • Neomezený počet inzerátů

* Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH 21 %.

Vyzkoušej si WinWinJob
bezplatně na celý 1 měsíc.

WinWinJob už použilo přes 800 šéfů a 4000 uchazečů!

Alza LogoAmbiente LogoAmden LogoArtin LogoEtnetera LogoGenerali LogoKomerční banka LogoKentico LogoKiwi LogoLiftago LogoNano Energies LogoPrima LogoRossum LogoShoptet LogoSlevomat LogoVltava Labe Media Logo