WinWinJob
Přihlásit

Jsi šéf?
Najdi k sobě ty
pravé!

Chceš se dozvědět víc? Stačí nám 15 min. Zarezervuj si termín, který ti vyhovuje.

Chci konzultaci

Díky naší metodě je to snadné

Už nějaký čas víme, že skvělé týmy vznikají spojením lidí, kteří si sednou. A to nejdůležitější je, jak si sednou s tebou - tedy se šéfem (nebo šéfkou). Pomocí naší unikátní metody tě propojíme s uchazeči, se kterými máš nejvyšší hodnotovou shodu. Tedy s lidmi, se kterými bude radost pracovat.

86%shoda tvých vlastností s tímto uchazečem
160 hodin

160 hodin ročně stráví šéf na pohovorech

A většina z nich nikam nevede. To chceme změnit. Čím jsou si dva lidi podobnější v hodnotách, názorech a postojích, tím větší mají šanci na dlouhodobý pracovní vztah. Propojujeme uchazeče a šéfy, kterým to spolu ladí. Aby vznikaly WinWin situace, lidé byli spokojenější a firmy efektivnější.

Proč hledat nové kolegy u nás?

Obrázek dvou osob

Ušetříš spoustu času

Díky naší WinWin metodě okamžitě vidíš své hodnotové souznění s uchazečem. Tak si ušetříte fázi oťukávání a můžete se hned bavit o tom skutečně důležitém.

Palec nahoru

Snížíš náklady na nábor

Současný nábor je sofistikovaný, ale nákladný proces. A když to ve zkušebce nevyjde, stojí to firmu spoustu času, peněz i uniklých příležitostí. WinWin metoda zásadně zvyšuje pravděpodobnost, že to vyjde.

Obrázek vítězného poháru

Posuneš tým dopředu

Potřebuješ tým, který rychle reaguje a adaptuje se na změny. Který funguje jako celek. A nový kolega, se kterým si sedneš, posouvá celý tým dopředu.

Vyber si plán

Měsíční

RočníSleva 25 %
a 3 měsíce zdarma

Šéf

1 990
  • Profil šéfa
  • Správa uchazečů
  • 1 inzerát v jednu chvíli

Velký šéf

2 920
  • Profil šéfa
  • Správa uchazečů
  • Neomezený počet inzerátů

* Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH 21 %.

Vyzkoušej si WinWinJob
bezplatně na celý 1 měsíc.

WinWinJob už použilo přes 800 šéfů a 4000 uchazečů!

Alza LogoAmbiente LogoAmden LogoArtin LogoEtnetera LogoGenerali LogoKomerční banka LogoKentico LogoKiwi LogoLiftago LogoNano Energies LogoPrima LogoRossum LogoShoptet LogoSlevomat LogoVltava Labe Media Logo