WinWinJob
Přihlásit

ARCHITEKT

Stavebnictví a realityNa Maninách, PrahaPráce z domova: je možnáPráce na živnostenský listÚvazek: Plný úvazek

Co s touto příležitostí získáš?

Po zapracování nabízíme odměnu odpovídající Tvému výkonu, uděláme vše proto, aby byla oboustranně přijatelná, dohodneme se. Všechny výhody Ti rádi sdělíme na pohovoru.
Bonusem je mobilní tarif, vzdělávání, firemní akce, po roce i placené volno apod.
Archicraft je touha nadchnout a je tu abys i Ty mohl(a) dělat větší a náročnější projekty, nebát se jich, a mít z nich radost.

Co budeš dělat?

Rozšiřujeme tým. Budeš zodpovědný za celý projekt, od přípravy až po realizaci. K dispozici je mladý tým a bohaté zkušenosti ateliéru. Těžištěm práce jsou většinou interiéry restaurací, kanceláří, bytů, často se do portfolia dostanou rodinné domy, menší areály a nespočet jiných zajímavých témat.
Tvoje náplň
• plodná a pozitivní komunikace s klientem
• tvůrčí a efektivní vedení týmu
• ochota přiložit ruku k dílu, v každé jeho etáži
• koordinace profesí v projekci i na stavbě
• tah na branku-spokojený klient a výtečný výsledek

Bez čeho se neobejdeš

Máš perfektní styl komunikace s lidmi a tvojí metou je řešit věci efektivně. Pracujeme v ACAD (ovládáš perfektně), a SketchUp (ovládáš dobře), ladíme ve Photoshop (ovládáš dobře), V-Ray nebo Lumion (trochu tušíš), a MS Office (samosebou). Práce na zakázkách je předem plánována (čas, rozpočet), zodpovědně vedena a důsledně kontrolována, senior architekt je základem tohoto procesu. K dispozici je příjemná a jednoduchá plánovací i time-tracking aplikace, ta ti pomáhá mít přehled.
Obrovskou výhodou pro Tvou pozici je více než 5letá praxe v navrhování interiéru a hbitější angličtina. A pokud máš v sobě týmového ducha a pozitivní myšlení, stane se práce snem, pro nás i pro Tebe.

Kontaktovat

Od kdy spolupráce začne?

IHNED

Kde budeš pracovat?

Na Maninách, Praha

Je možná práce z domova?

je možná

Jaký typ spolupráce budeme mít?

Práce na živnostenský list

O jaký úvazek se jedná?

Plný úvazek

Jaká je za práci odměna

mobilní tarif, vzdělávání, firemní akce, po roce i placené volno apod.

Klíčová slova

#architekt

za měsíc
50 000Kč
70 000Kč