Ahoj, já jsem

VLADO POLGAR

CEO | Keen Software House a.s.
Rád dělám správné věci správně!

Více o mně

Co mám za sebou?

Zajímavé pracovní zkušenosti začínající u vývoje webových stránek a databází, později vedením vývoje softwaru, který používalo několik desítek tisíc uživatelů. Poté leadership pozice v mezinárodní korporaci i v menší vývojářské firmě.

Co od lidí očekávám?

Otevřenou komunikaci a upřímnost, no taky cílevědomost, spolehlivost a zápal pro věc.

Co mám teď v plánu?

Správně nastavit fungovaní dvou malých vývojářských teamů tak, aby každý člen teamu chápal svoji pozici v teamu, chápal svůj podíl na celkovém úspěchu a rozuměl celkové spolupráci.

Co považuji za důležité při vedení lidí?

Empatii vnímat jejich potřeby a požadavky, mít otevřenou komunikaci, nebát se riskovat a zkoušet nové věci.

Odkud čerpám energii a co dělám, když nepracuji?

Z času stráveného s rodinou, při sportu a čtení knih.

O firmě

Keen Software House a.s.
Kolik nás je:

Jsme mezinárodní tým přibližně 40 herních vývojářů.

Co děláme:

Jsme nezávislé herní studio, založené v roce 2010. Našimi hlavními projekty jsou sandbox hry Space Engineers, Medieval Engineers a herní engine VRAGE 2.0. Snažíme se o to, aby počítačové hry byly nejen zábavné, ale také naučné - založené na reálných vědeckých poznatcích.

Proč pracovat zrovna u nás:

Jsme dynamická společnost s nekorporátním přístupem, kde máte možnost uplatnit svou kreativitu, naučit se hodně věcí a podílet se na vývoji něčeho nového. U nás budete pracovat na originálních, ale náročných a těžkých věcech. Nemáme zájem dělat to, co už před námi dělala spousta jiných. Chceme vytvářet technologie, které je skoro nemožné vytvořit. To nás baví!