Ahoj, já jsem

TOMÁŠ DRÁŽNÝ

CXO (X pro všechno) | majitel | Executive Job s. r. o.
Na naprostou většinu práce stačí používat mozek a nebát se :)

Koho k sobě hledám

Phone Guru

Administrativa, Obchod a zákaznická podpora | Praha
Co budeš dělat:

Představování našeho nového revolučního konceptu HR managementu společností přes telefon. Pomoc společnostem a headhunterům s vyvěšováním pozic. Konzultace vhodnosti kandidátů na pozice.

Bez čeho se u nás neobejdeš:

Hledáme telefonisty/ky pro náš start-up. Přinášíme online revoluční projekt v oblasti náboru manažerských pozic a potřebujeme pomoct to dát vědět světu.

Pokud rádi telefonujete a chcete být spíše konzultant na telefonu než telefonista, jste komunikativní, umíte pružně reagovat, máte selský rozum a "can do" přístup k věcem, zníte jako náš člověk!

Co budete dělat?
• Především telefonovat a představovat náš koncept HR profesionálům, kteří obsazují manažerské pozice
• Pracovat se CRM (PipeDrive)

Co Vám nabízíme?
• Fajn partu nadšených lidí a super koncept na který firmy slyší
• Flexibilitu v pracovní době z domova nebo odkudkoliv, kde se cítíte dobře
• Při kvalitních výsledcích možnost dlouhodobé spolupráce
• Férové finanční ohodnocení (fix + ohodnocení na základě úspěchu)
• Nástup ihned

A co hledáme my u Vás ?
• Komunikativnost a zdravou dávku sebejistoty
• Schopnost rychle se zorientovat v problematice
• Selský rozum a schopnost improvizace
• Uživatelská počítačová gramotnost
• Zkušenosti s telemarketingem

Těšíme se na Vás!

Od kdy spolupráce začne:

ihned

Je možná práce z domova:
Ano
Kde budeš pracovat:
Václavské náměstí, Praha, Česko
Jaká je za tuto práci odměna:

150 Kč a více podle úspěchu :)

Jaký typ spolupráce budeme mít:
  • Full-time
  • Part-time
  • IČO - dlouhodobě
  • IČO - projekt

Executive assistant

Administrativa, HR, Marketing, PR a média | Praha

Ahoj,
jsme Executivejob.cz, novinka na trhu - pracovní portál pro top manažerské pozice. Jsme progresivní, mladí a rychle rosteme. A potřebujeme pomoc! Hledáme někoho spolehlivého, kdo umí přemýšlet selským rozumem, rád komunikuje s klienty, dokáže si zorganizovat věci i svoji pracovní dobu. Hledáme někoho, kdo si rozumí s excelem, angličtinu zvládne bez nápovědy a má zájem s námi stát na začátku něčeho nového na cca 20 hodin týdně (půl úvazek).

Potřebujeme od tebe podporu zákaznické péče, research na sociálních sítích (rádi tě vše skvěle naučíme), komunikaci s klienty a vytváření skvělého zákaznického zážitku. Budeš mít také na starosti některé provozní a administrativní úkoly. A hlavně chceme nápady, když vymyslíš něco parádního, hned to zavedeme! Jo a sedíme v Karlíně.

ihned

Výjimečně
Pernerova 676/51, Praha, Česko

Podle úvazku, part time 130 Kč na hodinu. Full time nástup 25000 Kč měsíčně plus bonusový systém.

  • Full-time
  • Part-time

Více o mně

Co mám za sebou?

Působil jsem v headhuntingu přes 5 let, učil se to od Jill Dillistone v Londýně. Hrál jsem fotbal ve Švýcarsku. Pracoval jsem chvíli pro EU. Stavěl jsem lešení (ne pro EU). Studoval jsem politologii a mezinárodní vztahy v Olomouci, Praze a Londýně. Během studií jsem vedl neziskovou organizaci Inventura demokracie. Hlavně toho mám hodně před sebou :)

Co od lidí očekávám?

...že se nebudou bát a budou přemýšlet. Nic moc víc není potřeba.

Co se mi kdy nejvíc povedlo?

Postavit parádní tým při rozjezdu executivejob.cz! Na to jsem fakt hrdej.

Co se mi nepovedlo?

Když jsem se po škole rozhodl nechat si na chvíli měknout mozek ve státní správě.

Co mám teď v plánu?

Vybudovat komunitní web pro manažery, který v CEE regionu nemá konkurenci.

Co o mně říkají lidi, s kterými pracuji?

Že jsem netrpělivej a že si nemám dávat kafe před meetingy, abych pak neskákal u flip chartu jako Masaj.

Co považuji za důležité při vedení lidí?

Pozitivní motivaci a aby věděli, že věřím v jejich schopnosti.

Odkud čerpám energii a co dělám, když nepracuji?

Hraju poker, surfuju (když chytím vlnu :), cestuju (kdo ale necestuje rád :) a adrenalinově si občas zpestřuju sport :)

O firmě

Executive Job s. r. o.
Kolik nás je:

Je nás pět.

Co děláme:

Jsme www.executivejob.cz, dva roky mladý start-up, webový portál zaměřený na seniorní manažerské nabídky a top manažery, který přináší revoluci na český trh.
Máme úplně jiný model než klasické job portály a v prostředí manažerského náboru inovativní a fresh koncept. Vytváříme dokonalé spojení seniorních manažerů, HR managementu firem a headhunterů.

Proč pracovat zrovna u nás:

Fungujeme na úplně jiné bázi, než ostatní pracovní portály v ČR. Inzeruje se u nás zdarma a firmy platí za výkon/výsledek inzerce. Dodáváme pocit bezpeční manažerskému náboru.