Ahoj, já jsem

TOMAS BERGER

Founder | majitel | IMPER CZ, s.r.o.
'And, when you want something, all the universe conspires in helping you to achieve it.'

Koho k sobě hledám

Backend Python Developer

IT | adresa
Co budeš dělat:

Vývoj SaaS aplikacív Pythonu nad Djangem.

Bez čeho se u nás neobejdeš:

Hledáme posilu do týmu 10 vývojářů a dvou vývojářek pro datové projekty Leady.cz, Merk.cz, Monitora.cz a další. Spojujeme velké množství informací o firmách, živnostnících a podnikatelích z mnoha různorodých zdrojů do jednoho. Sledujeme vazby mezi subjekty, hledáme tuneláře, podvodníky, nebo nové zakázky. Odkrýváme propojení firem a datově podporujeme Transparency International nebo Reportéry ČT.

Hledáme kolegu, který zapadne do týmu vývojářů a vývojářek a pomůže s rozvojem backendu aplikace Merk. V týmu máme zkušené kolegy, kteří se angažují v programátorské komunitě (Pyvo, Pycon, …), mají zkušenosti s vývojem pro Facebook v USA, a kteří Ti rádi pomohou s rozvojem.

Očekáváme alespoň základní znalost Python, Django a relačních databází. Elastic výhoda.

Nabízíme práci, která Tě bude bavit, nadstandardní finanční ohodnocení, možnost podílet se na úspěchu našeho snažení a v neposlední řadě seberealizaci bez korporátních hrátek. Pohodovej kolektiv a práci na projektu s přesahem do otevřených dat.

Náplň práce

Programovat nové funkce, nasazovat s námi nové technologie a řešit výzvy související s růstem dat.
Aktuálně řešíme věci okolo ElasticSearch, rozdělování částí systému do API.

Měl bys umět

Python, Django.
Postgres nebo jinou relační databázi.
Ideálně ovládat linux.
Zkušenosti s Elasticsearch, Docker, neo4j vítany.
Nekazit srandu, hrát fotbálek na pro úrovni velká výhoda.

Od kdy spolupráce začne:

ASAP

Je možná práce z domova:
Ano
Kde budeš pracovat:
Nádražní 762/32, adresa, Česko
Jaká je za tuto práci odměna:

50-150

Jaký typ spolupráce budeme mít:
  • Full-time
  • Part-time
  • IČO - dlouhodobě
  • IČO - projekt

Key account manager

Kvalita, Logistika a provoz, Management, Marketing, PR a média, Obchod a zákaznická podpora | Praha

Rychle nám přibývají klienti, o které je třeba pečovat. Hledáme proto do týmu posilu, která nám v tomto úsilí pomůže a bude pomáhat těm nejdůležitějším zákazníkům využívat naše aplikace naplno.

Očekáváme energického člověka, který ideálně má zkušenosti z obchodu a s retencemi nebo accountingu. Práce je hodně samostatná, vyžaduje častý osobní kontakt s klienty, jejich školení a pomoc s nastavením cílů a strategií. Důležitý je elský rozum a empatie. Výhodou je analytické myšlení a obecný přehled v oblasti IT (především IS/CRM).

Co nejdříve

Výjimečně
Anděl, Praha, Česko

50.000 - 100.000

  • Full-time

Více o mně

Co mám za sebou?

Stavím datové SaaS firmy, které budují a udržují strategickou iniciativu pomocí skokové přidané hodnoty na trhu.

O firmě

IMPER CZ, s.r.o.
Kolik nás je:

Jsme tým více než 50-ti lidí a rozšiřujeme se o další kolegy.

Co děláme:

Pomocí softwaru a "chytrých dat" pomáháme firmám lépe komunikovat, obchodovat a měřit jejich marketingové aktivity. Na našich nástrojí stavý své PR a marketing tisíce firem včetně HP, Microsoft, Vodafone, BMW, IKEA, Canon a mnoho dalších.

Proč pracovat zrovna u nás:

Dodáváme firmám kvalitní data, která jim pomáhají růst. Ve svém oboru jsme lokálně na špici, globálně se o to snažíme.