WinWinJob
Přihlásit

Vedoucí datového týmu E-commerce

IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízeníRadlická, PrahaPráce z domova: je možnáPracovní smlouva (HPP/VPP)Úvazek: Plný úvazek

Co s touto příležitostí získáš?

Vytváříme platformu, kterou umožníme zákazníkům napřímo nakupovat na Seznamu. Máme velké ambice i adekvátní zdroje. Chceme ven pustit skvělý produkt, který odstraní spoustu bolístek v nákupním procesu pro miliony uživatelů. Důraz přitom klademe na skvělou zkušenost zákazníka při nákupu, nabízenou šíři produktů a cenovou výhodnost nabídek. Chcete být u toho? Budeš se podílet na produktu Zboží.cz. Jedná se o srovnávač cen, na kterém nabízí své produkty téměř 30 tisíc e-shopů. Týdně ho navštíví přes milion lidí. Zboží je prostě boží.

Co budeš dělat?

- Povedete tříčlenný tým datových analytiků - Budete ověřovat hypotézy o chování uživatelů, stanovovat metriky a ty následně vyhodnocovat - V rámci datového týmu Zboží budete partnerem produktovým manažerům - Vaše práce ovlivní budoucí směřování služby celé divize E-commerce Elasticsearch: Elasticsearch používáme na některé specifické případy vyhledávání, ale i jako backendovou databázi třeba pro Zboží. Zároveň slouží jako jedno z možných úložišť pro aplikační logy. MySQL: MySQL (nejnověji MariaDB a Galera Cluster) je nejčastější SQL databáze v Seznamu. Infrastrukturní tým, který se nám o ně stará, spravuje přes 200 jejích clusterů. Python: Python je převažující jazyk pro backendy v Seznamu. Najdete ho na obsahových webech, Mapách, Firmách, Zboží, v reklamních systémech atd. I celý výzkum funguje převážně na Pythonu. Zkrátka je všude, kde není důvod používat něco jiného.

Bez čeho se neobejdeš

- Máte zkušenost s prací datového analytika, dokážete analyticky uvažovat a baví vás práce s daty - Vyznáte se v technických aspektech: umíte používat Python a SQL a nebojíte se učit nové věci (data máme třeba i v Hive nebo v Elasticsearch, automatické reporty běží v Pythonu pod Linuxem) - Pracujete pečlivě a na vaše výstupy je spolehnutí (vaše práce bude ovlivňovat podobu klíčových služeb Seznamu) - Zpracovaná data dokážete interpretovat a hledat souvislosti (výkyv metrik může způsobit jak katastrofální chyba, tak i prostá změna počasí)

Kontaktovat

Datum zadání

24. 11. 2022

Od kdy spolupráce začne?

leden 2023

Kde budeš pracovat?

Radlická, Praha

Je možná práce z domova?

je možná

Jaký typ spolupráce budeme mít?

Pracovní smlouva (HPP/VPP)

O jaký úvazek se jedná?

Plný úvazek

Jaká je za práci odměna

- Zajímavá finanční odměna: Vaši práci a talent náležitě oceníme. - Sport nejen v posilovně: Protáhnete se v posilovně nebo třeba na hodině jógy. Každý Seznamák může také sportovat díky Multisportce pořízené z Cafeterie. - Fit díky Multisportce: Každý Seznamák může sportovat díky Multisportce pořízené z Cafeterie. - Homeoffice: Víme, že doma je doma, proto netrváme na tom, abyste v našich kancelářích seděli každý den. - Pružná pracovní doba: Volnost dostanou skřivani i sovy. Je jen na vás, jestli začnete pracovat brzy ráno nebo si přispíte. - Podporujeme rodiny: Kde to jen trochu jde, snažíme se rodičům vyjít vstříc a pomoct skloubit práci a rodinu. - Technika na přání: Mac, Windows nebo Linux. Pracovat ale můžete i na vlastním počítači, na který vám budeme finančně přispívat. Cafeterie: Kredit na sport, kulturu, vzdělávání, cestování, zdraví, životko nebo penzijko. S cafeterií si však můžete zařídit třeba i den volna navíc. - Interní vzdělávání: Rozšíříte si obzory pod vedením našich trenérů. - Dovolená navíc: Čeká vás 5 týdnů dovolené. Další 2 dny volna si můžete dokoupit z Cafeterie. - Pet friendly: I váš čtyřnohý miláček pozná Seznam na vlastní kůži. - Ovoce do práce: Volnost dostanou skřivani i sovy. Je jen na vás, jestli začnete pracovat brzy ráno nebo si přispíte.

Klíčová slova

#elasticsearch #python

Sdílet příležitost