WinWinJob
Přihlásit

System Engineer pro E-commerce

IS/IT: Správa systémů a HWRadlická, PrahaPráce z domova: je možnáPracovní smlouva (HPP/VPP)Úvazek: Plný úvazek

Co s touto příležitostí získáš?

Jste zapálený Linuxák(čka)? Do nově budovaného týmu hledáme možná právě vás! Služba, kterou denně využívají statisíce lidí – to už je pořádná výzva. Na co se můžete těšit? - na unikátní projekty Zbozi.cz, Sbazar.cz - zakládáme si na přátelských vztazích a neformální atmosféře, zapomeňte na dress code a další formality v Seznamu máme neustále možnost učit se nové technologie a postupy a rozvíjet své znalosti při práci na velkých a zajímavých projektech - pravidelně se účastníme domácích i zahraničních IT konferencí a nebojíme se svoji práci veřejně prezentovat - Nově máme dalších 5 free days k dovolené :-) Samozřejmosti je i možnost pracovat z home office. Pracujeme 3 dni z domova a 2 dni z kanceláře. Budeš se podílet na produktu Zboží.cz. Jedná se o srovnávač cen, na kterém nabízí své produkty téměř 30 tisíc e-shopů. Týdně ho navštíví přes milion lidí. Zboží je prostě boží.

Co budeš dělat?

- budete budovat, rozvíjet a spravovat projekty Zbozi.cz, Sbazar.cz - budete se starat o linuxové operační systémy na stovkách fyzických a virtuálních serverů v prostředí s vysokou dostupností 99.9% - setkáte se tu s technologiemi Kubernetes, Openstack, Prometheus a dalšími - naučíte se řešit incidenty v prostředí velkého datového, síťového a výpočetního provozu s kolegy budete držet 24/7 pohotovost (vzdáleně, nikam nejezdíte)

Bez čeho se neobejdeš

- znalost operačního systému GNU/Linux - zkušenost se scriptováním (shell) - základní znalost programovacího jazyka Python - pomůže vám také znalost s Gitem a CI/CD, s technologií Docker a Kubernetes

Kontaktovat

Datum zadání

24. 11. 2022

Od kdy spolupráce začne?

leden 2023

Kde budeš pracovat?

Radlická, Praha

Je možná práce z domova?

je možná

Jaký typ spolupráce budeme mít?

Pracovní smlouva (HPP/VPP)

O jaký úvazek se jedná?

Plný úvazek

Jaká je za práci odměna

- Zajímavá finanční odměna: Vaši práci a talent náležitě oceníme. - Sport nejen v posilovně: Protáhnete se v posilovně nebo třeba na hodině jógy. Každý Seznamák může také sportovat díky Multisportce pořízené z Cafeterie. - Fit díky Multisportce: Každý Seznamák může sportovat díky Multisportce pořízené z Cafeterie. - Homeoffice: Víme, že doma je doma, proto netrváme na tom, abyste v našich kancelářích seděli každý den. - Pružná pracovní doba: Volnost dostanou skřivani i sovy. Je jen na vás, jestli začnete pracovat brzy ráno nebo si přispíte. - Podporujeme rodiny: Kde to jen trochu jde, snažíme se rodičům vyjít vstříc a pomoct skloubit práci a rodinu. - Technika na přání: Mac, Windows nebo Linux. Pracovat ale můžete i na vlastním počítači, na který vám budeme finančně přispívat. Cafeterie: Kredit na sport, kulturu, vzdělávání, cestování, zdraví, životko nebo penzijko. S cafeterií si však můžete zařídit třeba i den volna navíc. - Interní vzdělávání: Rozšíříte si obzory pod vedením našich trenérů. - Dovolená navíc: Čeká vás 5 týdnů dovolené. Další 2 dny volna si můžete dokoupit z Cafeterie. - Pet friendly: I váš čtyřnohý miláček pozná Seznam na vlastní kůži. - Ovoce do práce: Volnost dostanou skřivani i sovy. Je jen na vás, jestli začnete pracovat brzy ráno nebo si přispíte.

Klíčová slova

#docker #kubernetes #linux #python

za měsíc
40 000Kč
99 000Kč

Sdílet příležitost