WinWinJob
Přihlásit

SW Tool Developer

IS/IT: Vývoj aplikací a systémůSazečská 247/2, Praha 10 - StrašnicePráce z domova: je možnáPracovní smlouva (HPP/VPP)Úvazek: Plný úvazek

Co s touto příležitostí získáš?

Budeš pracovat s novými technologiemi a podílet se na průlomových projektech. Budeš součástí skvělého, přátelského týmu a skutečně mezinárodního prostředí. Máme svůj vlastní areál 5 minut od metra - zastávky Depo Hostivař a máme tu svoje fitko, kantýnu či svoje parkoviště pro všechny zaměstnance.

Co budeš dělat?

Budeš pomáhat vyvíjet SW/Test tools pro naše produkty v automotive, konkrétně pro Advanced Driver Assistance Systems (ADAS). Budeš se podílet na vývoji a testování referenčních systémů potřebných k ověření funkcí autonomního řízení/chytrých aut. Nebo budeš vyvíjet softwarové nástroje a KPI skripty pro validaci a verifikaci algoritmů a systémů na základě funkčních požadavků.

Bez čeho se neobejdeš

Měl bys ovládat programování v C/C++ NEBO Python NEBO LabVIEW.

Kontaktovat

Od kdy spolupráce začne?

Ihned

Kde budeš pracovat?

Sazečská 247/2, Praha 10 - Strašnice

Je možná práce z domova?

je možná

Jaký typ spolupráce budeme mít?

Pracovní smlouva (HPP/VPP)

O jaký úvazek se jedná?

Plný úvazek

Jaká je za práci odměna

Inspirativní a smysluplnou práci, super pracovní i mimopracovní parťáky (máme zde ve Valeo hodně zájmových a sportovních skupin :) Mnoho benefitů, např. 6 týdnů dovolené, hybridní způsob práce, flexibilní pracovní dobu, půlroční bonus, příspěvek na penzijní pojištění, stravenky, Flexi Pass, Multisport karta, a mnoho spoustu dalšího.

Klíčová slova

#"python" #c/c++ #labview #sw development #sw tool #tool development

Sdílet příležitost