Ahoj, já jsem

RADIM NAVRÁTIL

Head of Security Respose Team | TOTAL SERVICE a.s.
Cestu najdu nebo si ji společně s týmem udělám.

Koho k sobě hledám

ANALYTIKA KYBERNETICKÉ BEZPEČNOSTI

IT | Kraj
Co budeš dělat:

Zajímá Tě "neprobádané" a bezpečnost v IT? Chceš navrhovat security opatření a pravidla? Baví Tě bezpečnostní monitoring? Simuluješ možné "průniky" do sítí zákazníka? Vyhledáváš bezpečnostní hrozby v IS? Sleduješ trendy v oblasti kybernetické bezpečnosti? Vyhodnocuješ bezpečnostní události a incidenty prostřednictvím detekčních a analytických nástrojů? Zajišťuješ digitální stopy při řešení bezpečnostních událostí a incidentů? Rád se budeš podílet na budování bezpečnostního centra? Chceš být součástí mezinárodně akreditovaného security týmu?

Bez čeho se u nás neobejdeš:

Jsi komunikativní a máš analytické myšlení? Pracuješ v týmu i samostatně? Máš cit pro detail? Máš znalost operačních systémů a síťových protokolů? Ovládáš regulární výrazy a základní skriptování? Říká Ti něco SOC, SIEM, CERT, CSIRT?

Od kdy spolupráce začne:

Ihned, ale rádi počkáme.

Je možná práce z domova:
Ano
Kde budeš pracovat:
Hlavní město Praha, Kraj, Česko
Jaká je za tuto práci odměna:

Zázemí stabilní české společnosti s množstvím rozmanitých zákazníků.Možnosti dalšího rozvoje - školení, certifikace, nové technologie, neustálé prohlubování specializaceZapojení do zajímavých projektů. A v neposlední řadě i finanční ohodnocení.

Jaký typ spolupráce budeme mít:
  • Full-time
  • IČO - dlouhodobě

Více o mně

Co mám za sebou?

Do IT jsem se aktivně zapojil při studiu již v roce 1999, kde jsem spolupracoval s IBM na unikátním projektu www.jobs.cz ve společnosti Libora Malého, kde jsem si „přičuchnul“ k bezpečnosti a administraci Lotus Domino (nyní HCL Domino). Po devíti letech jsem se přesunul od zákazníka k partnerovi, kde jsem opět rozvíjel svoje vědomosti a znalosti v aplikační infrastruktuře a bezpečnosti. V roce 2016 jsem nastoupil do společnosti TOTAL SERVICE, a. s., kde zastávám funkci vedoucího oddělení Security Response Teamu, jenž je mezinárodně akreditovaný SOC u sdružení Trusted Introducer.

Co od lidí očekávám?

Chuť se vzdělávat a být pořád lepší v tom, co dělají.

Co se mi kdy nejvíc povedlo?

Založit security oddělení a vypracovat se na jeho vedoucího.

Co mám teď v plánu?

Vytvořit stabilní a silný bezpečnostní tým, který bude jeden z komerčních TOP5 v České republice.

Co o mně říkají lidi, s kterými pracuji?

Radim je velice dobrý vedoucí pracovník a především člověk. Vždy se zajímá o svůj team, o potřeby jednotlivců i celku, o změnách a o tom co se aktuálně děje u klientů v rámci teamu.

Co považuji za důležité při vedení lidí?

Komunikaci a naslouchání.

Odkud čerpám energii a co dělám, když nepracuji?

Energii mi dodává moje rodina.

O firmě

TOTAL SERVICE a.s.
Kolik nás je:

Náš tým představuje 120 kmenových zaměstnanců a několik externích specialistů.

Co děláme:

Již 23 let působíme na českém trhu a naše technická divize má téměř 90 specialistů, kteří kontinuálně spravují datová centra, zajišťují kybernetickou bezpečnost, dodávají projekty systémové integrace a nabízí inovativní řešení v prostředí ICT.

Proč pracovat zrovna u nás:

Díky rozsáhlým technologickým partnerstvím jsme schopni zajistit široké portfolio služeb v oblasti ICT, ale zároveň i na vše dohlížet a garantovat kvalitu.