Ahoj, já jsem

PETR VRÁNA

Sales Team Leader | Slevomat.cz, s.r.o.
Jenom šťastný člověk dokáže dělat šťasné lidi kolem sebe.

Koho k sobě hledám

Obchodník/ice Ostrava

Obchod a zákaznická podpora | Ostrava
Co budeš dělat:

Znáte Ostravu jako své boty a neunikne Vám žádná novinka, která se v okolí šustne? Pak máte skoro vyhráno. Potřebujete už jen náš nekonečně variabilní produkt, který lze přizpůsobit každému partnerovi na míru, a sílu značky, kterou netřeba představovat.

Bez čeho se u nás neobejdeš:

Hledáme někoho, kdo dobře zná svůj region a má ideálně již předchozí obchodní zkušenosti - z gastronomie, hotelnictví a nebo taky marketingu. Hledáme komunikativního a zodpovědného člověka, kterému není cizí pečlivost a organizovanost.

Od kdy spolupráce začne:

Klidně hned :)

Je možná práce z domova:
Ano
Kde budeš pracovat:
Ostrava, Ostrava, Česko
Jaká je za tuto práci odměna:

Nadprůměrné finanční ohodnocení, které si sami ovlivníte.

Jaký typ spolupráce budeme mít:
  • IČO - dlouhodobě

Více o mně

Co mám za sebou?

O obchodě a vůbec všem co k tomu patří, jako je svoboda a zároveň disciplína, vytváření svého života a síla nenechat se zvyklat bežně uznávanými zvyky, jsem začal přemýšlet už někde po střední škole, kdy jsem začal koketovat s MLM a taky financemi. Od té doby uběhlo asi 10 let a o devíti z nich můžu říct, že jsem v obchodě a z toho mi letos odbíjí 7. rok ve Slevomatu.

Co od lidí očekávám?

Že budou říkat vždycky pravdu, protože ze lhaní mi je nevolno a vždycky se na to přijde.

Co se mi kdy nejvíc povedlo?

Vůbec největší věc je vážně asi Slevomat - nechápu kam až jsme tu značku dnes dostali. Od malých neznámých podniků až po ty velké nejznámější restaurace, značky nebo jakékoliv firmy, od velkých slev až po portál kam se chodí především za inspirací, od menších čísel, které jsme dříve generovali, až po ty součastné obrovské cifry. Dále si obecně v životě si rád nastavuji priority a myslím si, že se mi opravdu podařilo nastavit rovnováhu mezi rodinou, prací a koníčky.

Co mám teď v plánu?

Odletět za polární kruh na ryby. :-) Ale ve slevomatu nás toho čeká taky dost např. vybrat jednoho z Vás a posilnit tak náš tým, abychom mohli dál rozvíjet naši vizi, abychom dále rostli a abychom dále měnili trh, na kterém působíme.

Co považuji za důležité při vedení lidí?

Stavět na silných stránkách.

Odkud čerpám energii a co dělám, když nepracuji?

Rodina a rybaření.

O firmě

Slevomat.cz, s.r.o.
Co děláme:

Co je Slevomat? Inspirace. Inovace. Punk. Denně přinášíme našim zákazníkům to nejšťavnatější z gastra, zážitků, cestování a zboží. Jsme trendy, makáme ostošest a umíme se za to náležitě odměnit. Chcete být u toho?

Proč pracovat zrovna u nás:

Od velkých nadnárodních firem se odlišujeme především otevřenou a neformální firemní kulturou, kde může každý dobrý nápad získat rychle konkrétní podobu a uvést do života. Pohybujeme se v dynamickém prostředí plném inovací a změn, a to nás baví.