Ahoj, já jsem

ONDŘEJ KOUDELA

idea provider | majitel | PrPom
Pokud je tým pro práci nadšený, baví je to a cítí v tom velký smysl, pak se všechny ostatní cíle plní vlastně samy :)

Koho k sobě hledám

lektor první pomoci zážitkem

Služby, Tvůrči práce a kultura | Praha
Co budeš dělat:

Dělat z lidí hrdiny tak, že je budeš učit první pomoc zážitkem :) Výuka první pomoci, inscenace modelových situací, maskování poranění. Více ve videu: https://youtu.be/Mw6fZs3B818

Bez čeho se u nás neobejdeš:

Dali jsme si práci a velmi pečlivě jsme pro tebe připravili inzerát: https://www.prpom.cz/prpom-lektor-prvni-pomoci-zazitkem/

Od kdy spolupráce začne:

srpen 2019

Je možná práce z domova:
Výjimečně
Kde budeš pracovat:
Na Harfě 916/9a, Praha, Česko
Jaká je za tuto práci odměna:

Kromě lektorské hodinovky (153 Kč/hod čistého) proplácíme cesty, jídlo, spaní, židlovné, "zkažený večer", použití vlastního auta a spooooustu dalších věcí :)

Jaký typ spolupráce budeme mít:
  • Part-time
  • IČO - dlouhodobě

Více o mně

Co mám za sebou?

Vystřídal jsem mnoho různých povolání, abych si nakonec založil vlastní firmu. Detaily najdeš na http://www.koud.cz/ondrej-koudela-cv/

Co od lidí očekávám?

Především nadšení, chuť do práce. Umění říkat ne. Opravdu velký a upřímný zájem učit se nové věci a hodně se vzdělávat. PrPom je ještě trochu startup a tak hledáme spíš takové kolegy, kteří mají rádi prostředí plných změn, kde je málo pravidel a mnoho prostoru pro nápady, projekty a kreativitu.

Co se mi kdy nejvíc povedlo?

V červenci 2019 se mi povedlo s mými kolegy nastavit novou vizi PrPom pro rok 2022 a jsme na ní fakt pyšní :) A dál se nám v PrPom hodně daří atmosféra v týmu. Je to hodně živelné, nedávno jsme spolu jeli na vodu do Polska, organizují se ferraty, plánuje se únikovka, lidé přicházejí s nápady na nové kurzy a projekty. Je to prostě skvělý vítr do plachet :)

Co se mi nepovedlo?

Nepovedlo se mi postavit (až do nedávna) dobrý obchodní tým. Ale už jsme se na to s kolegy zaměřili, sehnali nové nadšené obchodníky a pomalu se to začíná hýbat. Tak snad už to bude makat naplno :)

Co mám teď v plánu?

Uvolnit si ve firmě ruce tím, že na své kolegy přenesu více důvěry, kompetencí a zodpovědnosti. A pak se začnu věnovat šíření naší práce za hranice ČR :)

Co o mně říkají lidi, s kterými pracuji?

Tyjo, nevím. To se zeptejte jich :-D

Co považuji za důležité při vedení lidí?

Jít příkladem, neustále inspirovat a mít jasnou vizi, které všichni rozumí a souzní s ní.

Odkud čerpám energii a co dělám, když nepracuji?

Chodím po horách, cvičím aikidó, piju pivo, běhám, jezdím na kole, vzdělávám lidi v osobnostním rozvoji, čtu fantasy a postapo knížky :)

O firmě

PrPom
Kolik nás je:

Je nás už zhruba 40 a budujeme pobočku v Brně.

Co děláme:

Děláme z lidí hrdiny = učíme první pomoc zážitkem!

Proč pracovat zrovna u nás:

Jsme velmi svobodná a živelná firma, zaměřená hodně na hodnoty a skutečný společenský dopad naší činnosti. Nezajímá nás, co lidé chtějí. Zajímá nás, co svět potřebuje (v našem případě – aby lidé neumírali zbytečně) – a pak střílíme marketing tak, aby lidé chtěli to, co svět potřebuje.