Ahoj, já jsem

NICOLA VAVÍRKOVÁ

Head of Social | MarketUP
Hlavní je, aby nás práce bavila a ve finále nám dávala smysl.

Koho k sobě hledám

Social media specialist

Marketing, PR a média | Praha
Co budeš dělat:

Správa social profilů našich klientů, tzn. komunikace s klientem, idea making post plánu, tvorba příspěvků (focení nebo ve spolupráci s grafiky), tvorba copy, sponzoring, reporting.

Bez čeho se u nás neobejdeš:

Hledáme člověka, který má už větší zkušenosti se sociálními sítěmi a baví ho je rozvíjet a posouvat. Je třeba, aby ses orientoval/a ve Facebook Ads manageru a pokud umíš fotit, tak máš výhodu.

Od kdy spolupráce začne:

Kdykoliv

Je možná práce z domova:
Ano
Kde budeš pracovat:
Plzeňská 345/5, Praha, Česko
Jaká je za tuto práci odměna:

Práce u nás probíhá jak na HPP, tak na IČO. Finanční odměna pak záleží na tvých zkušenostech a dovednostech. ;-) Mimo financí ti ale nabídneme i spoustu benefitů (placené svátky a dovolenou, Multisportku, možnost různých školení a kurzů a pod.).

Jaký typ spolupráce budeme mít:
  • Full-time

Více o mně

Co mám za sebou?

3 roky v marketingu, 3 roky práce s influencery a 5 let praxe v řízení lidí.

Co od lidí očekávám?

- spolehlivost
- samostatnost
- proaktivitu
- zájem o sociální sítě
- schopnost pracovat v týmu

Co se mi kdy nejvíc povedlo?

Spolupráce s rapperkou Sharlotou, se kterou jsem dala dohromady neuvěřitelný koncept kampaně pro značku Bubbleology. V prodeji byly tři druhy personalizovaného drinku, které vystihovaly tři základní charaktery Sharloty (DARK, SEXY a CUTE). Prodeje drinků byly neuvěřitelné, nicméně ještě lepší byly naplánované Meet&Greety po celé České republice, kde se scházely stovky jejích fanoušků. To byla nejlepší kampaň, kterou jsem kdy dělala.

Co se mi nepovedlo?

Naopak se mi i jedna spolupráce s influencerem dost nepovedla. Po startu kampaně vznikl velký problém, který zapříčinil zrušení celé kampaně, která byla kompletně připravená.

Co mám teď v plánu?

Mým aktuálním cílem je rozvoj oddělení sociálních sítí v naší agentuře. Byla bych ráda, abychom s týmem tvořili zajímavé a smysluplné strategie, které se našim klientům budou líbit a budou mít pozitivní dopad na jejich business.

Co o mně říkají lidi, s kterými pracuji?

Prý jsem správný team leader. :-)

Co považuji za důležité při vedení lidí?

Pro mě je velmi důležitá vzájemná důvěra. Zároveň chci, aby můj tým věděl, že se na mně mohou s čímkoliv obrátit a spolehnout se.

O firmě

MarketUP
Kolik nás je:

Náš tým o 50 lidech se vždy s nadšením vrhá do práce.

Co děláme:

Jsme pražská digitální agentura a našim klientům pomáháme řešit výzvy v oblasti online marketingu. Ať už se jedná o výkonnostní nebo brandovou kampaň, kreativní strategii nebo social media.

Proč pracovat zrovna u nás:

Nalákat tě můžeme nejen na zajímavé klienty pro které pracujeme, ale i na spoustu benefitů a hlavně na skvělý kolektiv, který se jen tak nikde nenajde.

S kým dalším u nás můžeš pracovat