Ahoj, já jsem

NICOLA VAVÍRKOVÁ

Head of Social | Marketup
Hlavní je, aby nás práce bavila a ve finále nám dávala smysl.

Více o mně

Co mám za sebou?

3 roky v marketingu, 3 roky práce s influencery a 5 let praxe v řízení lidí.

Co od lidí očekávám?

- spolehlivost
- samostatnost
- proaktivitu
- zájem o sociální sítě
- schopnost pracovat v týmu

Co se mi kdy nejvíc povedlo?

Spolupráce s rapperkou Sharlotou, se kterou jsem dala dohromady neuvěřitelný koncept kampaně pro značku Bubbleology. V prodeji byly tři druhy personalizovaného drinku, které vystihovaly tři základní charaktery Sharloty (DARK, SEXY a CUTE). Prodeje drinků byly neuvěřitelné, nicméně ještě lepší byly naplánované Meet&Greety po celé České republice, kde se scházely stovky jejích fanoušků. To byla nejlepší kampaň, kterou jsem kdy dělala.

Co se mi nepovedlo?

Naopak se mi i jedna spolupráce s influencerem dost nepovedla. Po startu kampaně vznikl velký problém, který zapříčinil zrušení celé kampaně, která byla kompletně připravená.

Co mám teď v plánu?

Mým aktuálním cílem je rozvoj oddělení sociálních sítí v naší agentuře. Byla bych ráda, abychom s týmem tvořili zajímavé a smysluplné strategie, které se našim klientům budou líbit a budou mít pozitivní dopad na jejich business.

Co o mně říkají lidi, s kterými pracuji?

Prý jsem správný team leader. :-)

Co považuji za důležité při vedení lidí?

Pro mě je velmi důležitá vzájemná důvěra. Zároveň chci, aby můj tým věděl, že se na mě mohou s čímkoliv obrátit a spolehnout se.

O firmě

Marketup
Kolik nás je:

Náš tým o 50 lidech se vždy s nadšením vrhá do práce.

Co děláme:

Jsme pražská digitální agentura a našim klientům pomáháme řešit výzvy v oblasti online marketingu. Ať už se jedná o výkonnostní nebo brandovou kampaň, kreativní strategii nebo social media.

Proč pracovat zrovna u nás:

Nalákat tě můžeme nejen na zajímavé klienty pro které pracujeme, ale i na spoustu benefitů a hlavně na skvělý kolektiv, který se jen tak nikde nenajde.

S kým dalším u nás můžeš pracovat