Ahoj, já jsem

MIROSLAV FUKSA

Founder & CEO | majitel | Coding Bear s.r.o.
Ahoj, já jsem Míra. Přečtěte si dole něco o nás a napište mi :-)

Koho k sobě hledám

Frontenďák ideálně s Reactem (ale není podmínkou)

IT | Praha
Co budeš dělat:

Hledáme do týmu Medvědů frontend developera. Aktuálně potřebujeme ideálně někoho se zkušeností s Reactem a praxí alespoň 2-3 roky, ale pokud se zvládnete React rychle naučit, tak je to taky v pohodě :-) Měl by to být schopný člověk s ambicemi technologicky se posouvat, aktivně se zapojit do rozvoje firmy a podporovat její technologické směřování. Hledáme prostě talentovaného Medvěda, který bude pracovat na inovativním projektu od samého počátku, což je výhoda, protože nemusí naskakovat do rozjetého vlaku :-) O čem že ten projekt je? Ve zkratce (mohli bychom o tom mluvit hodiny) se jedná o vývoj inovativního technologického nástroje se zapojením machine learningu, jehož vize daleko přesahuje hranice ČR. Prakticky je to skoro tak prestižní jako dělat pro Google :-)

Píšeme kód s velkým důrazem na kvalitu a vyžadujeme, aby každý člen týmu věděl přesně, co dělá a také proč. O kolegy se staráme, učíme je a učíme se od nich. Udržujeme si know how na špičkové úrovni. Přes všechen tento důraz na kvalitu jsme neformální a pohodový kolektiv, máme přátelské vztahy s našimi zákazníky a dobře víme, že i my děláme chyby :-)

Pokud vám toto přijde zajímavé, ozvěte se, neformálně se potkáme (klidně po práci u pivka) a rádi řekneme více.

Bez čeho se u nás neobejdeš:

ideálně React

Od kdy spolupráce začne:

ihned

Je možná práce z domova:
Ano
Kde budeš pracovat:
Vítkova 241/10, Praha, Česko
Jaká je za tuto práci odměna:

dle dohody

Jaký typ spolupráce budeme mít:
  • Full-time
  • Part-time
  • IČO - dlouhodobě
  • IČO - projekt

Java vývojář

IT | Praha
Co budeš dělat:

Psát kvalitní kód.

Bez čeho se u nás neobejdeš:

Hledáme do týmu Medvědů Javistu. Hledáme zkušeného Java developera - schopného člověka, s ambicemi technologicky vést projekty a aktivně se zapojit do rozvoje firmy a určovat její technologické směřování. Píšeme kód s velkým důrazem na kvalitu, pokrytí testy, javadocy a vyžadujeme, aby každý člen týmu věděl přesně co dělá a také proč. Vyvíjíme Java Backendy, kde je velký důraz na performance a stabilitu, nemůžeme si dovolit to prasit :-) A ani to tak dělat nechceme :-) O kolegy se staráme, učíme je a učíme se od nich. Udržujeme si know how na špičkové úrovni. Přes všechen tento důraz na kvalitu jsme neformální a pohodový kolektiv, máme přátelské vztahy s našimi zákazníky a dobře víme, že i my děláme chyby :-)

Technologie převážně nejnovější, většinou v naší volbě (pokud zákazník netrvá na specifických technologiích). Nepíšeme heavy weight enterprise řešení deset let stará. Vybíráme si zakázky, kde většinou stavíme rychlé a lehké mikroservisy, se zapojením cloudových služeb a moderních technologií. To je pro nás výzva a taková práce nás baví. Pokud vám toto přijde zajímavé, ozvěte se, neformálně se potkáme (klidně po práci u pivka) a rádi řekneme více.

Od kdy spolupráce začne:

ihned

Je možná práce z domova:
Ano
Kde budeš pracovat:
Sokolovská 342/19, Praha, Česko
Jaká je za tuto práci odměna:

Záleží na zkušenostech a na dohodě.

Jaký typ spolupráce budeme mít:
  • Full-time
  • Part-time
  • IČO - dlouhodobě
  • IČO - projekt

Více o mně

Co mám za sebou?

Zeď.

Co od lidí očekávám?

Práci. Je fajn nějaké i to nadšení :-)

Co se mi kdy nejvíc povedlo?

Jednou jsem vstal v 5 ráno.

Co se mi nepovedlo?

To okénko je na to moc malé :-)

Co mám teď v plánu?

Uvařit si kafe.

Co o mně říkají lidi, s kterými pracuji?

Netuším :-)

Co považuji za důležité při vedení lidí?

Nějak jsem o tom nepřemýšlel. Podle mě je super, když lidi (včetně mě) ta práce baví. Tak se tomu snažím pomoct. Snad úspěšně :-)

Odkud čerpám energii a co dělám, když nepracuji?

Když nepracuji, jsem většinou s dětma a ženou, ale umim i jezdit na kole, jít na pivo a tak :-)

O firmě

Coding Bear s.r.o.
Kolik nás je:

Jsme malá firma do deseti lidí, ale chtěli bychom se trochu rozrůst.

Co děláme:

Jsme Coding Bear, menší vývojářská firma vzniklá v roce 2016. Vyvíjíme projekty na zakázku pro své zákazníky, orientujeme se na moderní řešení, nové technologie, inovativní přístupy. Core vývoje jsou Java Backendy, ale děláme i frontendy a mobilní aplikace. Naši lidé jsou ve své profesi špičky a to i na světové úrovni.

Proč pracovat zrovna u nás:

Klademe důraz na důkladnou analýzu, velmi kvalitní kód a vysoké standardy doručené práce. Nicméně i přes tento důraz na dokonalost a kvalitu máme uvnitř firmy pohodovou a přátelskou atmosféru.