Ahoj, já jsem

MICHAL VRTIŠKA

Head of Performance & Branding | Marketup
Férovost, otevřenost. Už to není jen o mně, ale především o tom, aby lidi v mém týmu práce bavila a měli vše potřebné.

Koho k sobě hledám

Campaign specialista senior

Marketing, PR a média | Plzeňská 345/5
Co budeš dělat:

Příprava strategie, správa kampaní a reporting kampaní s milionovými rozpočty. Ať už se jedná o výkonnostní (klienti typu Decathlon, A3 SPORT, XXX Lutz, T-Mobile aj.) či brandové (např. Billa, Vitana, Hamé) kampaně. Zároveň očekáváme, že budeš týmovým hráčem a budeš se podílet na rozvoji ostatních v týmu. Na oplátku ti můžeme nabídnout super partu a příležitosti pro tvůj další rozvoj.

Bez čeho se u nás neobejdeš:

Měl/a bys za sebou mít minimálně 3 roky zkušeností s online kampaněmi a prokazatelné pokročilé knowhow buď z výkonnostních nebo brandových kampaní. Očekáváme zápal pro práci, zodpovědnost a týmového ducha. Pokud toto splňuješ, jsme schopni ti případně ušít roli na míru. Ať už preferuješ vysoce specializovanou pozici specialisty nebo tě baví i práce s lidmi (podílení se na jejich rozvoji, přednášení, apod.), rádi ti náplň přizpůsobíme ke spokojenosti obou stran.

Od kdy spolupráce začne:

ihned

Je možná práce z domova:
Ano
Kde budeš pracovat:
Marketup s.r.o., Plzeňská 345/5, Česko
Jaká je za tuto práci odměna:

Odměňujeme férově a velmi dobře. Finanční odměna záleží na tvých znalostech a přístupu, kromě toho nabízíme mnoho benefitů, včetně rychlého rozvoje. Peníze jsou důležité, ale nehledáme lidi, kteří si k nám chtějí jít jen vydělat.

Jaký typ spolupráce budeme mít:
  • Full-time
  • IČO - dlouhodobě

Campaign specialista

Marketing, PR a média | Plzeňská 345/5
Co budeš dělat:

Budeš nastavovat, optimalizovat a vyhodnocovat kampaně a podílet se na tvorbě strategie. Ale především budeš součástí super týmu, který drží velké knowhow a nabídne ti možnost se někam posunout. Na oplátku nám stačí tvůj zápal a proaktivita.

Bez čeho se u nás neobejdeš:

Měl/a bys mít minimálně základy online marketingu (ideálně reálné zkušenosti se systémy Google Ads a Analytics, Sklik, FB Business manager). Ale jak už jsem psal výše, nejdůležitější je pro nás zápal a chuť se učit. Nehledáme někoho, kdo se k nám přijde na pár měsíců nachytřit, ale někoho, kdo se chce stát pevnou součástí agentury a rozvíjet a posouvat jak sebe, tak své klienty a ve výsledku i samotný Marketup.

Od kdy spolupráce začne:

ihned

Je možná práce z domova:
Ano
Kde budeš pracovat:
MarketUP, Plzeňská 345/5, Smíchov
Jaká je za tuto práci odměna:

Odměňujeme férově a velmi dobře. Finanční odměna záleží na tvých znalostech a přístupu, kromě toho nabízíme mnoho benefitů, včetně rychlého rozvoje. Peníze jsou důležité, ale nehledáme lidi, kteří si k nám chtějí jít jen vydělat.

Jaký typ spolupráce budeme mít:
  • Full-time
  • Part-time
  • IČO - dlouhodobě

Více o mně

Co mám za sebou?

Prošel jsem agenturou od pozice specialisty, přes projektového manažera až po team leadera. Na každé pozici jsem se naučil něco jiného, od práce v reklamních systémech, přes analytiku a jednání s klienty až po řízení týmu. Pořád se mám hodně co učit, ale snažím se dělat věci poctivě a svědomitě a vím, že tento přístup nese ovoce.

Co od lidí očekávám?

Zápal pro práci, chuť učit se a proaktivitu. Mnohem raději budeme mít v týmu nadšeného nováčka než zkušeného seniora, který je spokojen s tím, co umí.

Co se mi kdy nejvíc povedlo?

Věřím, že mám zásluhu na tom, jak náš tým funguje a lidé jsou spokojeni.

Strašnou radost mi udělalo, když nám v době, kdy jsme všichni měli strašně moc práce, přišla pozvánka do tendru na velmi pěknou službu, která měla šibeniční termín. Dobrovolně jsem ostatním nabídl účast, která znamenala práci přes víkend, a přihlásilo se 7 lidí. V sobotu jsme se potkali v práci, koupili pizzu a odvedli skvělou práci. Nepřipisuji si zásluhy, ale na tenhle příklad týmové soudržnosti a angažovanosti, kdy jsme se nenechali ve štychu, do dneška strašně rád vzpomínám.

Co se mi nepovedlo?

Strašně moc věcí. Ale naučil jsem se z každého dílčího neúspěchu vzít si zkušenosti, které člověka posunou dále. Stejně tak přistupuji ke stresovým situacím v práci a snažím se toto předat i ostatním. Když si člověk zachová zodpovědný přístup a snahu, tak i ty zdánlivě ztracené situace dopadnou vždy dobře. A zpětně to jsou největší zkušenosti.

Co mám teď v plánu?

Dále rozvíjet náš tým, vzdělávat sebe i ostatní a přispět k tomu, aby byl MarketUP vnímán jako špička na trhu.

Co o mně říkají lidi, s kterými pracuji?

Že jsem férový, zodpovědný a kopu za ně. Věřím, že oceňují to, že jsem s nimi na jedné lodi a vždy udělám vše pro to, abych jim pomohl.

Co považuji za důležité při vedení lidí?

Empatii, otevřenost a férovost. Žádný šéf není dokonalý, já určitě ne, ale myslím, že když ostatní vidí, že to dotyčný dělá podle svého nejlepšího vědomí a svědomí, spoustu případných drobných nedostatků to vynahradí.

Odkud čerpám energii a co dělám, když nepracuji?

Největší radost mám z toho, když mohu přispět k tomu, že má někdo upřímnou radost. To mě nabíjí asi nejvíc. Hodně mi záleží na rodině a kamarádech. Mimo to rád sportuji.

O firmě

Marketup
Kolik nás je:

Náš tým o 50 lidech se vždy s nadšením vrhá do práce.

Co děláme:

Jsme pražská digitální agentura a našim klientům pomáháme řešit výzvy v oblasti online marketingu. Ať už se jedná o výkonnostní nebo brandovou kampaň, kreativní strategii nebo social media.

Proč pracovat zrovna u nás:

Nalákat tě můžeme nejen na zajímavé klienty pro které pracujeme, ale i na spoustu benefitů a hlavně na skvělý kolektiv, který se jen tak nikde nenajde.

S kým dalším u nás můžeš pracovat