Ahoj, já jsem

MICHAL BATURKO OLBERT

Marketingový ředitel | majitel | In creative s.r.o.
Očekávej to nejlepší, připravuj se na to nejhorší

Více o mně

Co mám za sebou?

Poměrně dost firem, projektů, webů, mobilních aplikací a klientů, pro které jsem za 12 let v marketingu řídil nespočet kampaní a stovky milionů utracených korun v rozpočtech. Mezi mé projekty patřil autorizovaný dovoz do ČR a SR hodinek Tokyoflash, mobilní aplikace Capturio, pár eshopů (jeden například s košilemi) a momentálně mám za sebou skoro 30 kolegů z týmů In creative a OnlineHR, na které se mohu plně spolehnout, což mi dává prostor pro další rozvoj obou projektů.

Co se mi kdy nejvíc povedlo?

Myslím si, že dlouhodobě se mi daří nejvíce asi to, že se mnou kolegové rádi spolupracují a chodí si ke mně pro rady a mentoring. Daří se mi také rozjíždět projekt OnlineHR.cz, který pomáhá personalistům s tím, jak začít s HR marketingem.

Co se mi nepovedlo?

Mým dlouhodobým cílem je, aby měl můj den tak 30 hodin. A to se mi zatím nedaří.

Co mám teď v plánu?

Aktuálně pracuji na automatizaci všeho, co se dá. Od účetnictví přes optimalizaci kampaní až po další rutinní činnosti, které nemusí dělat člověk. A kolegové se pak budou moci věnovat kretivní práci a vytváření opravdových hodnot místo toho, aby dělali rutinu, kterou stejně brzy nahradí počítače a umělá inteligence.

Co od lidí očekávám?

Očekávám, že ke mně budou lidé loajální stejnětak, jako jsem já k nim. Očekávám naprostou upřímnost i když jde o věci, které nejsou příjemné. A očekávám, že mě v blízké době znalostně přerostou, protože jedině tak mohou růst a jedině tak může růst celá firma.

Co o mně říkají lidi, s kterými pracuji?

To vím docela přesně, protože se na zpětnou vazbu na sebe ptám docela často. Říkají o mně, že jsem velmi, velmi náročný na své zaměstnance. A je to pravda. Také říkají, že jsem vizionář a že mám vždy v hlavě promyšlené věci několik kroků dopředu. Jestli o mně říkají ještě něco dalšího? Klidně se na mě přijďte zeptat kohokoli do In creative! Rádi vám nabídneme super kafe a můžete si s kýmkoli popovídat.

Co považuji za důležité při vedení lidí?

Jednoznačně jít vlastním příkladem. Kdo káže vodu a pije víno není leader. Proto považuji za důležité být svým kolegům i mentorem a člověkem, u kterého se mohou spolehnoutna to, že co řekne, to platí. A věřím, že se mi to daří naplňovat.

Odkud čerpám energii a co dělám, když nepracuji?

Těžko říct. Energie jsem měl vždy přebytek a nejvíce ji asi čerpám, když vidím, jak mí kolegové rostou a daří se jim. To mě motivuje asi nejvíc. A pak mě samozřejmě nabíjí, když vidím, že se díky nám daří i klientům. A když nepracuji, věnuji se partnerce a našemu malému synovi, který má snad ještě více energie než já.

O firmě

In creative s.r.o.
Kolik nás je:

Střední co do počtu a velcí srdcem a nasazením pro věc :)

Co děláme:

Jsme rychle rostoucí brněnská digitální agentura, která roztáhla křídla téměř před třemi lety. Teď svými službami pokrýváme celou Českou republiku a Slovensko.

Naší radostí a denním chlebem jsou sociální sítě, výkonností marketing, virtuální prohlídky a weby a eshopy.

Proč pracovat zrovna u nás:

Zakládáme si na vzájemné důvěře a vytváříme prostor pro vlastní nápady, které je pak možné realizovat (fakt). A taky pořádáme fotbálkové turnaje a hrajeme beach volejbal.