Ahoj, já jsem

MICHAEL MOKRÝ

Network Performance Team Lead | Axians redtoo s.r.o.
#CreateTogether

Koho k sobě hledám

Network Security Engineer – Technical Governance

IT | Brno
Co budeš dělat:

Hledám k sobě šikovného člověka, který bude zákazníkovi pomáhat se zabezpečením síťové infrastruktury z pohledu Security Governance. To obnáší podílení se na definici IT zabezpečovacích principů a nastavených politik, analyzování stávajícího prostředí a detekování případných nedostatků a jejich adresování. Mimo to také navrhování implementace nových řešení a jejich případné zdokonalování. Nebude chybět ani analyzování odchylek od bezpečnostních definic, určení úrovně jejich rizika a navržení nápravy. S tím se pojí také poskytování analýz možných bezpečnostních incidentů a navrhování preventivních kroků. Součástí práce je úzká spolupráce s architekty i inženýry a pomáhání s vytvářením bezpečnostních standardů a jejich následné dokumentace.

Bez čeho se u nás neobejdeš:

Pro tuto pozici určitě potřebuješ předešlé, pevně ukotvené zkušenosti z pozic s podobnou agendou. Hledám už hotového člověka, který má za sebou relevantní certifikace jako například CISSP, CCSE, PCNSE, CCNP security apod. Také Bash scripting a dobrá znalost programovacích jazyků pro síťovou automatizaci by ti nemělo být cizí. Bylo by skvělé, kdybys měl povědomí o GxP/CSV regulacích ve zdravotnickém průmyslu. Pro práci u nás je nutná znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni a hodit se ti budou i zkušenosti z mezinárodního prostředí.

Od kdy spolupráce začne:

Po dohodě

Je možná práce z domova:
Ano
Kde budeš pracovat:
Lazaretní 1/7, Brno, Česko
Jaká je za tuto práci odměna:

Kromě motivující finanční odměny, máme příspěvky na pojištění, vzdělávací benefity ve formě kurzů a certifikací, Multisport kartu, můžete si koupit akcie naší firmy, a navštěvovat lekce angličtiny. Samozřejmostí je Benefit karta, 28 dní dovolené…

Jaký typ spolupráce budeme mít:
  • Full-time

Více o mně

Co mám za sebou?

Již 10let praxe v IT společnostech v soukromém sektoru. Tato cesta začala na řadové pozici IT zákaznické podpory, přes ty technické v oblastech Networking, Security, Telecommunication v multikulturních teamech o 2 až 40 lidech, až po stávající pozici, která je stále technického rázu, ale zároveň vyžaduje schopnosti vedení lidí a service managementu.

Co od lidí očekávám?

Vstřícný, lidský a otevřený přístup. Pojďme si říct pravdu a s ní pracovat.

Co se mi kdy nejvíc povedlo?

Motivovat kolegy tam, kde už nezbývá moc prostoru.

Co se mi nepovedlo?

Seznam každodenních nezdarů prezentovat raději nebudu. Chybovat je lidské a pro mě zároveň cesta k osobnímu růstu.

Co mám teď v plánu?

Zdokonalovat nejen sebe, ale prostřednictvím správného vedení i blízké ve svém okolí.

Co o mně říkají lidi, s kterými pracuji?

Jsem tu vždy a pro všechny. Mohou přijít s jakýmkoliv problémem či prosbou a já se vždy pokusím pomoci.

Co považuji za důležité při vedení lidí?

Nastavení očekávaní obou stran a sledování vývoje. Vedení není jen docházkový systém, ale i konkrétní plány, činy a spousta komunikace.

Odkud čerpám energii a co dělám, když nepracuji?

Ze sportu, cestování a kvalitní literatury.

O firmě

Axians redtoo s.r.o.
Kolik nás je:

Je nás tak akorát 😊 Už dávno se nevejdeme do jedné místnosti (nebo k jednomu stolu v hospodě), ale taky nečekejte velký nablýskaný korporát, kde člověk musí občas přemýšlet, kdo ho teď pozdravil. Máme pobočky v Brně a v Praze, cca 150 kolegů.

Co děláme:

Poskytujeme služby v oblasti IT našim zákazníkům a zároveň se snažíme, aby to nebyla vždycky nuda. Naše zaměření je primárně na Information Security, IT Project Management, najdete u nás taky Technical Writing, BA, Technical Support, UX Design a další. Nově zabředáváme do Smart technologií, což nás baví a chceme být lepší.

Proč pracovat zrovna u nás:

Vše děláme, jak nejlépe umíme a hlavně společně. Což v praxi znamená, že se hodně jeden od druhého učíme, zkoušíme, podporujeme se ve věcech, co nám dávají smysl a zajímáme se o své kolegy. Dodáváme kvalitní služby, což nás těší a zároveň motivuje k dalšímu rozvoji a současně se umíme náležitě odměnit.