Ahoj, já jsem

MARTIN PEŠKA

Head of Project Management & Digital Strategist | Marketup
Digitální marketing se stal mou skutečnou vášní díky možnosti kombinovat kouzlo kreativity s logikou strategie.

Koho k sobě hledám

Digital Project Manager

Marketing, PR a média | Plzeňská 3185/5a
Co budeš dělat:

Pomáhání klientům držet jejich kampaně na správné cestě k dosažení výsledků.

Bez čeho se u nás neobejdeš:

Project Manager v MarketUP je obvykle člověk s několikaletými zkušenostmi, kterého digitální marketing skutečně baví a chce se posunout dál. Je to člověk, kterému nikdo neříká, co má dělat, ale je natolik seniorní a proaktivní, že sám přichází s nápady, co lze zlepšit či vyzkoušet nového.

Od kdy spolupráce začne:

1.9.2020

Je možná práce z domova:
Ano
Kde budeš pracovat:
Palác Anděl, Plzeňská 3185/5a, Smíchov
Jaká je za tuto práci odměna:

Odměna vždy odpovídá tvým schopnopstem a zkušenostem. Z průzkumů agentur víme, že naše lidi platíme nastandardně. Nehledáme ale do týmu ty, kteří mění práci kvůli pár tisícovkám navíc, ale ty, kteří v digitálním marketingu chtějí něco dokázat.

Jaký typ spolupráce budeme mít:
  • Full-time
  • IČO - dlouhodobě

Více o mně

Co mám za sebou?

Za více než deset let jsem získal cenné zkušenosti z oblasti PR, médií a online marketingu, a to nejen z prostředí agentur, ale také z podnikání na volné noze a z vlastních projektů. Jedním z takových projektů je vydavatelství CzechNetMedia, do jehož portfolia dnes patří řada ryze internetových magazínů, které každý měsíc navštíví přes 1,8 milionu uživatelů.

Měl jsem tu čest pracovat pro řadu zajímavých klientů a značek od zábavního průmyslu a e-shopů s různorodým zbožím přes složité technologické B2B firmy, kliniky estetiky a plastické chirurgie až po velké FMCG společnosti včetně tří nejznámějších českých potravinářských značek Vitana, Hamé a Madeta a retailový řetězec BILLA.

Co od lidí očekávám?

Lidé v projektovém a strategickém týmu dostávají velký prostor svobody a autonomie. Výměnou za to očekávám jejich samostatnost a zodpovědnost.

Co se mi kdy nejvíc povedlo?

Za tu dobu, co jsem v MarketUP jsem nejvíc pyšný na tu firmu jako celek. Na lidi, kteří tu dneska pracují a na to, pro které klienty. A snad i moje působení zde k tomu přispělo.

Co se mi nepovedlo?

Nevím, zda nepovedlo. Ale stále mám pocit, že to tu není hotové. Pořád je co zlepšovat a hledat se svým týmem nové cesty a přístupy a využívat nové možnosti. Proto jsem stále v MarketUP.

Co o mně říkají lidi, s kterými pracuji?

Že jsem magor.

Odkud čerpám energii a co dělám, když nepracuji?

Energii čerpám v přírodě. Na výletech se svou rodinou, tedy třemi dcerkami, manželkou a někdy i psem. Rád si zajdu zahrát tenis, projet se na kole, nebo si zaplavu.

O firmě

Marketup
Kolik nás je:

Náš tým o 50 lidech se vždy s nadšením vrhá do práce.

Co děláme:

Jsme pražská digitální agentura a našim klientům pomáháme řešit výzvy v oblasti online marketingu. Ať už se jedná o výkonnostní nebo brandovou kampaň, kreativní strategii nebo social media.

Proč pracovat zrovna u nás:

Nalákat tě můžeme nejen na zajímavé klienty pro které pracujeme, ale i na spoustu benefitů a hlavně na skvělý kolektiv, který se jen tak nikde nenajde.

S kým dalším u nás můžeš pracovat