Ahoj, já jsem

LUKÁŠ ULLMANN

vedoucí IT (DJ IT týmu) | IRESOFT s.r.o.
Rád se obklopuji lidmi, kteří znají legraci a umí dotáhnout svou práci. Vždy se snažím rozdávat dobrou náladu plnými hrstmi.

Koho k sobě hledám

Vývojář .NET

IT | Brno
Co budeš dělat:

Vývoj C2 - softwaru pro sociální služby (může být juniorní kandidát) nebo nového iresoftího centrálního mozku - vnitřního informačního systému, který nahradí náš stávající IS (spíše seniorní kandidáti).

Bez čeho se u nás neobejdeš:

Základem jsou zkušenosti s programováním v C#. Děláme v .NET frameworku, používáme Winforms, kde jako nadstavbu využíváme komponenty od DevExpress. Najdeš u nás i NHibernate, databáze SQL, verzujeme v Gitu, pro správu backlogu používáme Azure DevOps.
Od nových kolegů kromě znalostí technologií potřebujeme, aby dokázali pochopit, jak funguje byznys, a uměli si dát věci do souvislostí. Spolehlivost a pečlivost je samozřejmostí.

Od kdy spolupráce začne:

co nejdříve nebo dle dohody

Je možná práce z domova:
Ano
Kde budeš pracovat:
Cejl, Brno, Česko
Jaká je za tuto práci odměna:

Záleží na zkušenostech kandidáta a formě spolupráce. Rozpětí 40 000 - 65 000 Kč hrubého.

Jaký typ spolupráce budeme mít:
  • Full-time
  • IČO - dlouhodobě

Více o mně

Co mám za sebou?

Nastoupil jsem do IRESOFTu před 12 lety jako vývojář. Po roce jsem vedl tým vývojářů a spolu jsme vyvíjeli všechny naše produkty pro sociální služby a docházkový systém pro komerční firmy. Před 8 lety se souběžně s tím stavěla modernější náhrada na .NET platformě. Nyní opouštíme starší technologie a celý vývoj se věnuje .NET technologii a spolu s product ownery, UX, vývojáři a testerkami vytváříme to nejlepší co umíme. A já se snažím o to, aby se všichni měli skvěle.

Co od lidí očekávám?

Náš systém agilního vývoje nabádá všechny lidi, aby byli v centru dění a myšlení. Každý člen v týmu jde slyšet a je vyslyšen. Kromě znalostí na své pozici vyžadujeme velkou znalost produktu a zákazníka. Jen tak může člověk navrhnout to nejefektivnější řešení.

Co se mi kdy nejvíc povedlo?

Nejvíce si cením, že každý člen týmu je samostatný a zodpovědný. Vážím si našeho prostředí, ve kterém si můžeme říct vše dobré i špatné.

Co se mi nepovedlo?

Nepovedlo se mi zatím najít dostatečný počet kvalitních programátorů.

Co mám teď v plánu?

Zaměřit se s týmem na novou produktovou vizi a zaměřit se primárně na zvýšení využívání co nejvíce funkčnosti našeho ERP uživateli.

Co o mně říkají lidi, s kterými pracuji?

Že mě neviděli zamračeného a ať vypnu tu hudbu (nebo znělky z pohádek) nahlas :)

Co považuji za důležité při vedení lidí?

Považuji za důležité dát každému dostatek prostoru, informací a podpory, aby mohl růst a přinášet nové myšlenky.

Odkud čerpám energii a co dělám, když nepracuji?

Před rokem jsem jsme si s rodinou koupili chalupu poblíž Jeseníků a většinu času trávím jejím zkrášlováním a manuální prací.

O firmě

IRESOFT s.r.o.
Kolik nás je:

70 zaměstnanců

Co děláme:

Naším hlavním produktem je informační systém CYGNUS, který děláme výhradně pro sociální služby (to jsou typicky domovy pro seniory, domovy pro lidi se zdravotním postižením apod.). Za tu dobu jsme se stali nejpoužívanějším řešením na českém i slovenském trhu a máme více než 1 200 zákazníků. Náš business je postaven na poskytování SaaS (software jako služba) a tak se zákazníky udržujeme dlouhodobé vztahy.

Proč pracovat zrovna u nás:

Žádné vypisování dovolenek, žádné korporátní zbytečnosti, které lidi otravují a zdržují je od práce. Žádné porady, které lidem nedávají smysl a na kterých se zbytečně nudí, žádné pomluvy a žádné intriky. Nekontrolujeme příchod a odchod, nemáme nesmyslná "kápéíčka". Zkrátka nemáme žádný korporátní "bulšit".

V IRESOFTu můžeš být sám sebou a s partou kamarádů, vytvářet produkt, který lidem dává smysl, který lidé opravdu používají a pomáhá jim. V IRESOFTu jsi součástí rodiny, na kterou se můžeš spolehnout. V IRESOFTu můžeš měnit zaběhlé způsoby, udělat chybu a mít špatný den. Nikdo se tady neschová a nikdo tu není zbytečný. Pokud hledáš selský rozum, jsi tu správně!