Ahoj, já jsem

LUDĚK KOLÁČEK

Account manager Morava | Effectix.com
Pomáhat těm klientům, kteří chtějí něco změnit.

Koho k sobě hledám

Business Developmnen Manager Morava

Marketing, PR a média, Obchod a zákaznická podpora | Brno
Co budeš dělat:

Kontaktovat nové klienty s online marketingem, tzn. nabízet konzultace, poradenství, správu kampaní v PPC, SEO, Soc. mediich, zbožových srovnávačích atd.

Bez čeho se u nás neobejdeš:

Jsi zkušený obchodník? Chceš pracovat v online marketingu? Jsi samostatný, cílevědomý, nepotřebuješ nad sebou dohled? Takové lidi hledám, kteří jen potřebuji trochu pomoci.

Od kdy spolupráce začne:

ihned

Je možná práce z domova:
Ano
Kde budeš pracovat:
Brno, Brno, Česko
Jaká je za tuto práci odměna:

Provize odpovídají skutečnému výkonu Tvé práce. Nastupující obchodník se pohybuje mezi 15-35000 Kč/měsíc. Starší obchodník se rozhodne, zda chce pracovat s tzv. Fixem nebo ne. Odměny začínají na cca 30000 Kč a nejsou nijak omezeny

Jaký typ spolupráce budeme mít:
  • IČO - dlouhodobě

Více o mně

Co mám za sebou?

Prošel jsem si cestou začínajícího obchodníka s grafickou reklamou, pokračoval jsem u jedné významné společnosti v online katalogu, kde jsem povýšil na seniorního obchodníka, Key Accounta až po manažera obchodníků pro celou ČR. Nyní se starám jen o své stávající zákazníky a navštěvuji nové klienty, kteří potřebuji pomoci s online marketingem

Co od lidí očekávám?

Moji spolupracovníci musí být lidé se znalostmi obchodního jednání, aktivní, komunikativní a samostatní. Ostatní se naučí, tak jako já.

Co se mi kdy nejvíc povedlo?

Myslím že docela úspěšně jsem vedl tým obchodníků celé ČR u společnosti Inform.cz, obchodníci se naučili odpovědnosti a samostatnosti

Co se mi nepovedlo?

Když jsem dělal manažéra pro zlatestranky.cz, velice těžce se spolupracovalo s nadřízenými a pak se toto vše odráželo i na práci obchodníků. Bez kvalitního konceptu obchodní strategie se prostě nedá vést dlouhodobě tým.

Co mám teď v plánu?

Vybudovat menší tým obchodníků pro Moravu. Je zde potenciál firem, které mají zájem o služby, které naše společnost nabízí.

Co o mně říkají lidi, s kterými pracuji?

Tak na to se budete muset zeptat právě jich.

Co považuji za důležité při vedení lidí?

Bez důvěry a přirozené autority nelze úspěšně budovat úspěšný tým. V týmu je důležitý úplně každý. Starší i nový obchodník.

Odkud čerpám energii a co dělám, když nepracuji?

Energii mne dobíjí úspěšně zvládnuté zakázky a úspěchy lidí okolo. Když se nevěnují práci, tak dělám něco okolo rodinného domu, zajímám se novinky v oblasti techniky a sleduji sport v TV

O firmě

Effectix.com
Kolik nás je:

Od Prahy až po Bratislavu, celkově asi 600 km2, 40 lidí + 6 psů + 12 rybiček

Co děláme:

Pro naše klienty děláme online kampaně, které fungují.

Proč pracovat zrovna u nás:

Neobyčejná firma pro neobyčejné lidi. Effectix není jen místem, kde „zabíjíte“ čas. Je to místo, kde se můžete realizovat. Každý má prostor růst, jak osobnostně (jsme obklopení výbornými kolegy), tak i profesně (od juniora až po člena Top managementu). Věříme, že lidé mají svůj vlastní motor, ambice a ví, proč u nás pracují. A my jim dáváme prostor. Máme rádi „svobodu v práci“, vzájemně se motivujeme a doplňujeme. Nepotřebujeme se kontrolovat, každý z nás zná vizi firmy a jdeme společně za ní.