Ahoj, já jsem

LUCIE SPÁČILOVÁ

Výkonná ředitelka | majitel | Performia, spol. s r.o.
Věřím, že ta pravá výzva v člověku dokáže objevit něco víc. Baví mě tomu pomáhat.

Koho k sobě hledám

REGIONÁLNÍ PARTNER (Obchodník)

HR, Obchod a zákaznická podpora | Praha
Co budeš dělat:

Nalezení potenciálního klienta a zmapování jeho současné personální situace.

Navržení konkrétních kroků, které povedou ke zlepšení klientovy HR oblasti.

Bez čeho se u nás neobejdeš:

• Dobré výsledky z předchozích aktivit (práce, brigáda, praxe).
• Touhu prosadit se v obchodě a personalistice.
• Potřebu neustále na sobě pracovat a posouvat se.
• No a zbytek tě rádi naučíme… Protože ze zkušenosti víme, že když se chce, jde všechno.

Od kdy spolupráce začne:

V podstatě kdykoliv :-)

Je možná práce z domova:
Ano
Kde budeš pracovat:
Türkova 2332/1, Praha, Česko
Jaká je za tuto práci odměna:

Odměnou ti budou úsměvy klientů, kterým si pomohl/a k jejich vysněným týmům. Také se staneš součástí týmu lidí, které jejich práce opravdu baví. I přes vysoké pracovní tempo jsme vždy ochotni si pomoci a dokážeme se radovat z úspěchů ostatních.

Jaký typ spolupráce budeme mít:
  • IČO - dlouhodobě

Více o mně

Co mám za sebou?

Za sebou mám dlouhá léta jako zaměstnanec. Ty bych rozdělila na léta, která byla školou jaký šéf být nechci a také na léta, díky kterým jsem dnes právě takovým šéfem, jakým jsem. Našla jsem několik opravdu dobrých šéfů, kteří mě inspirovali a to klidně i po letech, když jsem pochopila víc. Začínala jsem podnikat jako živnostník pro firmu, do které jsem později majitelsky vstoupila, díky tomu, že se mi povedlo ji z nuly postavit na velmi dobrá čísla. Lidi vedu víc než 15 let a určitě jsem si prošla nějaké fáze, které mě hodně naučily o lidech ale taky o sobě. Za to jsem moc vděčná, to v žádné knize nenajdu.

Co od lidí očekávám?

Nadšení a přesvědčení, které bude jejich hlavním zdrojem motivace a energie. Neobklopuji se jen dobrými lidmi, hledám ty pravé. Vím, že jedině tak si já i oni práci budou schopni užívat i když je někdy pekelně těžká.

Co se mi kdy nejvíc povedlo?

Asi vzít jednu věc a tu z nuly vybudovat tak, že je dnes prospěšná spoustě firem, lidem v nich a také tou pravou hrou pro moje kolegy. Že to celé dává smysl a člověk se může s radostí ohlédnout, ale také vyhlédnout kupředu a pořád se těšit na to co přijde.

Co se mi nepovedlo?

Chyb jsem udělala strašně moc. Ale kdo nedělá chyby…? Důležité je, jak se k tomu člověk postaví. Moje "stavění" se vyvíjelo a dnes jsou to pro mě velké zkušenosti. Zatím se mi ale například nepovedlo dostat se do stavu, kdy budu vše stíhat J. Ale možná to mám tak mít, protože tak ze sebe často dostanu to nejlepší.

Co mám teď v plánu?

Zaměřuju se na organizaci, zjednodušování a kvalifikaci. Máme skvělý produkt, umíme skvěle vybrat lidi - takže budu makat na tom, jak to udržet pro budoucnost a ještě to všem v týmu usnadnit.

Co o mně říkají lidi, s kterými pracuji?

Poslední dobou mi pár lidí poděkovalo za to, že jim dávám prostor J Doufám, že je to dobře. Musela jsem se dozeptat jak to myslí, protože nad tím co dělám neuvažuji jako o tom, že někomu dávám prostor. Jinak moc nevím, protože se moc o mně nebavíme…

Co považuji za důležité při vedení lidí?

Každopádně kvalitní výběr. Porozumět potenciálu je pro mě velkou výhodou a věřím, že i pro mé spolupracovníky. Vím, že každá osoba je jedinečná a že si zaslouží jedinečný přístup. Pokládám za důležité jasně definovat výsledky, kterých se má dosáhnout a také důvody proč mají být vykonány. Vím, že pracovat s ochotou je lepší, než prosazovat své jen díky postavení. To mi vždy fungovalo a přišlo mi to tak přirozené. No a také všimnout si toho, že je nějaká práce opravdu udělaná správně a potvrdit to.

Odkud čerpám energii a co dělám, když nepracuji?

Když se účely naplňují a klienti jsou vděční, to samo o sobě mě nabíjí novou energií. Také to, když se daří jednotlivcům v týmu a vidím, že se rok od roku posouvají. No a když nepracuji, tak se věnuji rodině. Mám dvě malé skvělé děti a manžela a to už je o zábavu postaráno.

O firmě

Performia, spol. s r.o.
Co děláme:

Performia je mezinárodní organizace, kompletně zaměřená na podporu úspěchu v přijímání personálu a hodnocení zaměstnanců. Cílem je, aby klienti měli lepší kontrolu nad všemi částmi přijímacího procesu a poskytnutí systému pro rychlejší a přesnější hodnocení personálu.

Proč pracovat zrovna u nás:

Účelem Performia je pomáhat a podporovat společnosti s hodnotnými produkty či službami v oblasti budování týmů. To uskutečňujeme prostřednictvím sdílení uceleného know-how a efektivních on-line nástrojů, které činí hodnocení a výběr zaměstnanců úspěšnějším, a naši klienti tak mohou naplnit své vlastní cíle, růst a prosperovat.