Ahoj, já jsem

LENKA CRAWFORD-LANN

HR Bussines Partner | Axians redtoo s.r.o.
#CreateTogether

Více o mně

Co mám za sebou?

Vyzkoušela jsem si kreativní práci v neziskové organizaci, nábor v pracovní agentuře a organizaci evropských projektů, až jsem se dostala do současné společnosti, kde jsem byla při zrodu našeho současného HR oddělení. V Axians jsem již více než 5 let a od náboru jsem se přesunula k zavádění personálních procesů. V současné chvíli HR oddělení vedu a zároveň jsem v roli prokuristy.

Co od lidí očekávám?

Upřímnost, férovost, dobrou morálku, nahlížení na věci z více úhlů, samostatnost a odpovědnost, pozitivní přístup a smysl pro humor.

Co se mi kdy nejvíc povedlo?

Loni v lednu se mi narodil syn a jsem ráda, že se mi povedlo skloubit novou roli matky s pracovními povinnostmi a vše to zvládnout s úsměvem na tváři.

Co se mi nepovedlo?

Chyb jsem zajisté udělala mnoho, ale jejich seznam bych zde nerada vypisovala. Chyby (a nejen ty vlastní) považuji za příležitosti k růstu a učení se a tímto směrem se snažím vést i svůj tým.

Co mám teď v plánu?

Posílit náš současný HR tým a co nejefektivněji využívat potenciál jednotlivých členů týmu.

Co o mně říkají lidi, s kterými pracuji?

Jsem flexibilní, lidská a ochotná. Vyslechnu vždy názory a nápady okolí a nezkazím žádnou legraci.

Co považuji za důležité při vedení lidí?

Upřímnost, autentičnost, spravedlivost. Nikdy nepožadovat cokoli, co bych sama nebyla ochotná splnit.

Odkud čerpám energii a co dělám, když nepracuji?

Energii získávám z každého synova úsměvu, načerpanou energii pak ráda vybíjím při sportu (ať už běhání či jízdě na kole).

O firmě

Axians redtoo s.r.o.
Kolik nás je:

Je nás tak akorát 😊 Už dávno se nevejdeme do jedné místnosti (nebo k jednomu stolu v hospodě), ale taky nečekejte velký nablýskaný korporát, kde člověk musí občas přemýšlet, kdo ho teď pozdravil. Máme pobočky v Brně a v Praze, cca 150 kolegů.

Co děláme:

Poskytujeme služby v oblasti IT našim zákazníkům a zároveň se snažíme, aby to nebyla vždycky nuda. Naše zaměření je primárně na Information Security, IT Project Management, najdete u nás taky Technical Writing, BA, Technical Support, UX Design a další. Nově zabředáváme do Smart technologií, což nás baví a chceme být lepší.

Proč pracovat zrovna u nás:

Vše děláme, jak nejlépe umíme a hlavně společně. Což v praxi znamená, že se hodně jeden od druhého učíme, zkoušíme, podporujeme se ve věcech, co nám dávají smysl a zajímáme se o své kolegy. Dodáváme kvalitní služby, což nás těší a zároveň motivuje k dalšímu rozvoji a současně se umíme náležitě odměnit.