Ahoj, já jsem

KATEŘINA SAZMOVÁ

ředitelka | Studijní centrum BASIC Písek
Práce v BASICU pro mne není prací, ale posláním.

Koho k sobě hledám

Ředitel/ka Studijního centra BASIC v Písku

Administrativa, Management, Služby | Písek
Co budeš dělat:

Převzetí a vedení Studijního centra BASIC v Písku.

Bez čeho se u nás neobejdeš:

Jsi aktivní člověk, který se nebojí výzev, hledá smysluplnou práci, chce být svým vlastním pánem a vést si své centrum, má rád děti a práci s nimi, neustále se vzdělává a pracuje na sobě. Máš dobrou znalost češtiny a matematiky.

Od kdy spolupráce začne:

ihned

Je možná práce z domova:
Výjimečně
Kde budeš pracovat:
třída Národní svobody, Písek, Česko
Jaká je za tuto práci odměna:

Jedná se o práci na ŽL, čistý příjem může být 30 000,- i více, záleží na tom, kolik děti chce učit a zda chce najmout další učitelé. Pak se může plat samozřejmě zvýšit.

Jaký typ spolupráce budeme mít:
  • IČO - dlouhodobě

Více o mně

Co mám za sebou?

Mám za sebou více jak 10 let práce v mezinárodních firmách, kdy mým denním chlebem byla angličtina. Mám za sebou i proces hledání sama sebe, toho, co bych chtěla v životě dělat, tj. vykonávat práci, která bude dávat smysl a kde uvidím jasné výsledky mého jednání. Mám za sebou a zaroveň před sebou hodně práce na sobě samé, vzdělávání, osobní rozvoj.

Co od lidí očekávám?

Upřímnost, otevřené srdce,ochotu na sobě pracovat, ochotu učit se, pokoru, respekt vůči druhým, profesi a know-how, které používáme, respekt vůči přírodě. Schopnost improvizovat, zvládat nejednoduché situace, nevzdávat se a vytrvat. Nasazení v práci s dětmi a chuť posunout je dál nejenom ve škole, ale zároveň ve vnímání sama sebe, okolního světa.

Co se mi kdy nejvíc povedlo?

Rozjet Studijní centrum i v ne zrovna jednoduchých podmínkách. Pomohla jsem dětem získat sebevědomí, sebedůvěru a chuť zvládat překážky ve škole. Zvládám řídit centrum a zároveň se starat o děti jako samoživitelka.

Co se mi nepovedlo?

Udělat jahodový džem. Byl příliš řídký. Nepovedlo se mi napasovat se zpět do mezinárodních firem. Zjistila jsem, že mě tento druh práce neoslovuje a že to není má cesta.

Co mám teď v plánu?

Sehnat učitelé, zařídit nové prostory, tak aby se v nich líbilo nejen dětem, ale i zaměstnancům.

Co považuji za důležité při vedení lidí?

Schopnost pozorovat a naslouchat. Otevřenou a upřímnou komunikaci, jasné konfrontování problému a jeho řešení.

Odkud čerpám energii a co dělám, když nepracuji?

Maluji, píšu, hraji na piáno. Trávím čas se svými dětmi a psem. Pracuji na svém rozvoji.

O firmě

Studijní centrum BASIC Písek
Kolik nás je:

V současné době jsem v centru pouze já. Řídím jej, učím. S dobrými výsledky přichází i nárůst poptávek a já již nemám kapacitu zvládat vše sama.

Co děláme:

Pomáháme dětem, které trápí ve škole problémy s učením. Ať už jsou to problémy typu dysgrafie, dyslexie, dyskalkulie nebo prostě mají špatné známky ve škole a neví, jak se mají učit. Doučujeme psaní, čtení, český jazyk, matematiku a pomáháme i s jinými předměty.

Proč pracovat zrovna u nás:

Jsem "rodina" nadšených lidí, kteří chtějí pomáhat dětem, rodičům, rodinám zvládat problémy ve škole a v učení. Máme v České republice cca 20 poboček, které se podporují, radí si, scházejí se, táhnou za jeden provaz. Máme velmi dobrou podporu od naší centrály, okamžité řešení problémů a spoustu povzbuzení. Jsme spíše jako rodina, pracujeme v menších týmech, dobře se známe.