Ahoj, já jsem

KAMIL GRIC

CEO & Idea maker | majitel | Narrative Media s.r.o.
Upřímnost a férovost je kvalita, které si cením nejvíc

Více o mně

Co mám za sebou?

Už téměř 17 let v médiích a marketingu. Začínal jsem jako externí redaktor tištěných časopisů, z nichž některé jsem následně vedl. Několik let jsem byl vydavatelem vlastních internetových médiích. A posledních téměř 7 let pomáhám firmám s komunikací a marketingem.

Co od lidí očekávám?

Upřímnost, férovost, spolehlivost. Nečekám, že každý kolega bude superman nebo ninja, tedy že bude umět úplně vše. Také já jsem do velké míry samouk. Uvedené vlastnosti se ale už naučit nejde. Buď je máte, nebo ne. A lidé, kteří je mají, bývají z pravidla ti nejlepší kolegové.

Co se mi kdy nejvíc povedlo?

Do svých 20 let jsem uvedl na trh dva nové časopisy. Podařilo se mi s dalšími společníky vybudovat internetové magazíny, které jsme později prodali. A poslední 3 roky buduji komunikační agenturu, u které netoužím po tom být největší v zemi, ale dělat kvalitní práci a zachovat přitom přátelské prostředí.

Co se mi nepovedlo?

Spousta věcí. Kdo není v marketingu odvážný, nemůže uspět, takže chybám se vyhnout zkrátka nelze. Ale pokud mám zmínit jednu věc, ve svém prvním podnikání jsem méně kladl důraz na budování vztahů a důvěry mezi kolegy. Tuhle chybu už nikdy neudělám.

Co mám teď v plánu?

V agentuře aktuálně zlepšujeme procesy, nástroje a zkrátka vše, co k práci potřebujeme. Čeká mě třeba malování chytré zdi v nových kancelářích. :) Kromě toho ale chystám řadu dalších projektů. Jeden v agentuře, další ve spolupráci s neziskovou organizací, jiný zase úplně offline.

Co o mně říkají lidi, s kterými pracuji?

Věřím, že by potvrdili, že jsem férový, na moje slovo je spolehnutí, a že se snažím brát ohled na ostatní. Více toho zjistíte sami, když se potkáte s mým týmem. :)

Co považuji za důležité při vedení lidí?

Komunikace je základ. Jsem nepřítelem domněnek a nevyřčených pocitů, proto s každým z kolegům sedím pravidelně každý měsíc, abychom si řekli všechno, co máme na srdci. To dobré i zlé.

Odkud čerpám energii a co dělám, když nepracuji?

Sportem - ať už tím aktivním, nebo pasivním (tzn. gaučink). Snažím se chodit s přáteli do společnosti, na koncerty i filmy. Jsem notorický sledovač televizních seriálů, což je ale neřest, které bych se chtěl zbavit. A pak hrozně rád cestuji. Letos jsem byl na dlouhém treku v Peru, teď se zase chystám na poznávání Portugalska.

O firmě

Narrative Media s.r.o.
Kolik nás je:

Menší brněnská agentura do 10 zaměstnanců

Co děláme:

Jsme kreativní obsahová agentura, která pomáhá firmám správně komunikovat se svými zákazníky i zaměstnaci. Vytváříme proto komunikační strategie, veškerý textový a video obsah, který následně dostaneme až k lidem.

Proč pracovat zrovna u nás:

Na nic si nehrajeme. Jsme malý kolektiv, který spolu intenzivně spolupracuje, a baví nás to. Nečekejte vyladěné korporátní procesy, ale zajímavou práci, která se každý druhý den mění. Takže nuda není nikdy.