Ahoj, já jsem

JIRKA COUFALÍK

Vedoucí technického oddělení | Moonlake
Pomáhám lidem vyniknout a pracovat na rozvoji schopností tak, aby každého práce naplňovala. První krok je ale vždy na Tobě.

Více o mně

Co mám za sebou?

Roky studií, programování a vývoje menších, středních i velkých projektů. Úspěchy, neúspěchy a dlouhé večery za monitorem.

Nyní ale především tým šikovných kolegů, na které denně spoléhám při vývoji profesionálních e-commerce řešení.

Co od lidí očekávám?

Především chuť dělat to, co dělají. Bez toho to nejde. Všichni jsme jedinečné osobnosti, každý den toho víme zase o něco více a vše společně zvládáme. Pokud ale nechceme, tak to nefunguje.

Co se mi nepovedlo?

Spousta věcí. Ale díky za ně - každý neúspěch je příležitost k tomu udělat to příště lépe.

Co považuji za důležité při vedení lidí?

Dát lidem prostor pro vlastní rozvoj, dokázat správně nasměrovat a jít příkladem.

Odkud čerpám energii a co dělám, když nepracuji?

Miluju posezení v příjemné čajovně, rád poklábosím s přáteli u piva, zahraju si fotbálek, nebo relaxuju u dobrého filmu.

O firmě

Kolik nás je:

Jsme menší rodinná firma. Dostatečně malá na to, abychom se všichni dobře znali, a zároveň natolik velká, abychom mohli být oporou našim klientům a dělat věci správně.

Co děláme:

Vytváříme internetové obchody a systémy na vlastní e-commerce platformě, kterým zajišťujeme vysokou dostupnost. Pro všechna naše řešení poskytujeme plnohodnotnou technickou podporu.

Proč pracovat zrovna u nás:

Důležitost našich zaměstnanců, jejich rozvoj a přátelské prostředí u nás nejsou jen prázdná slova. Máme pečlivě stanovené cíle, víme, co děláme a kam směřujeme. Přejeme si, aby naši zaměstnanci rostli s námi a vždy pro to děláme maximum.