Ahoj, já jsem

JAKUB SKALA

Manažer | Generali Česká pojišťovna
Pohybuji se v IT přes 15 let, baví mě práce a rád se podělím o zkušenosti s novými kolegy.

O firmě

Generali Česká pojišťovna
Kolik nás je:

Generali Česká pojištovna, je největší pojišťovnou na českém trhu.

Co děláme:

Jako Generali Česká pojišťovna jsme se poprvé představili 21. prosince 2019. Spojením aktivit České pojišťovny a pojišťovny Generali jsme se stali jedničkou českého pojistného trhu.

Poskytujeme jak individuální životní a neživotní pojištění, tak i pojištění pro malé, střední a velké klienty v oblasti průmyslových, podnikatelských rizik a zemědělství.
V Generali České pojišťovně pracuje na 4 500 zaměstnanců a 6 000 obchodních zástupců, kteří se na více než 900 prodejních místech starají o maximální spokojenost našich klientů.

Generali Česká pojišťovna má více než 4 miliony klientů a spravuje více než 9 milionů pojistných smluv. Její tržní podíl na domácím trhu dosahuje 27,5 %.

Proč pracovat zrovna u nás:

*Záleží nám na tom, abychom znali názory našich klientů, a proto se o ně aktivně zajímáme.

*Jsme univerzální pojišťovnou, která nabízí profesionální a praxí prověřená řešení pro široké spektrum klientů – od běžných lidí, drobných živnostníků, přes malé a střední podniky až po velké společnosti nebo města a obce.

*Při řešení malých ale i rozsáhlých škod dokážeme spolehlivě obstát. Využíváme jak rozsáhlé zkušenosti našich odborníků, tak nejmodernější technologie. Díky tomu dokážeme 85 % škod na automobilech vyplatit do dvou dnů po dodání relevantních dokumentů.