Jak WinWinJob.cz funguje

Šéfové u nás mohou oslovit a získat kvalitní LIDI, kteří chtějí dělat právě s nimi. Takoví lidé mají daleko větší NADŠENÍ a NASAZENÍ. Tady je vše jednoduché. Šetříme ČAS, na obou stranách.
1
Zaujmi svým profilem a nabídkou práce.
2
My na tvůj profil přivedeme zajímavé lidi.
3
Domluvíte se na spolupráci - bez prostředníků.

Na dobu 12 měsíců u nás registrací získáš ZDARMA:

  • Neomezené množství pracovních nabídek. U nás neplatíš za jednotlivé inzeráty.
  • Skvělý profil se všemi podstatnými informacemi umožní zaujmout lidi, kteří s tebou opravdu budou chtít pracovat.
  • Cílenou propagaci tebe, firmy a nabídky práce v rámci našich sociálních sítí a dalších online kanálů.

Reference

Ladislav Trpák

Ladislav Trpák, Zoot

Každá firma je organismus, jehož potřeby se v čase mění. My jsme hledali HR guru, který by pomohl reagovat na změny a pomohl provést firmu náročným obdobím puberty aneb dospíváním. WinWinJob a osobní přístup hezky zafungoval. Rychle jsme našli SuperHRdinku, a portál začínáme využívat i pro další šéfy, kteří hledají někoho do party.

Petr Hovorka

Petr Hovorka, Brand bakers

Už jste vyzkoušeli přitáhnout správné lidi přes portál WinWinJob.cz? Já už ano, a nyní je na cestě do pekárny první posila. Člověk, který ví, proč do toho chce jít s námi, co očekává a co může/chce nabídnout.

Petra Elmerová

Petra Elmerová, Amden

Na Winwinu mám jako šéf naší agentury profil od května a považuji ho za velmi zdařilý portál. Na požadované pozice se nám hlásí naprosto relevantní uchazeči, kteří odpovídají jak profesně tak i osobnostně naší specifické firemní kultuře. Výhodu vidím hlavně v ideálním vystihnutí podstaty toho, co tvoří dobrý pracovní vztah. Pochopení atmosféry a firemního stylu skrz prezentaci daného šéfa týmu přivádí mnohem vhodnější kandidáty než 100% odpověď na vypsaný seznam dovedností a znalostí. Vřele doporučuji!

Roman Stolejda

Roman Stolejda, Programmatic media

Grafika jsem hledal delší dobu, ale až přes winwinjob.cz se mi podařilo najít toho pravého. Jak profesně, tak i lidsky. Nebyl jsem zavalen haldou nekvalitních životopisů, dostal jsem jen pár reakcí, ale všechny byly relevantní a vybral jsem si. Baví mě možnost ukázat se lidem a říci jim, jaký jsem. Aspoň vědí, do čeho jdou a neztracíme čas. Na obou stranách.

Michal Obert

Michal Obert, In creative s.r.o.

Velkou výhodou WinWinJob je naprostá autentičnost budoucího šéfa, kandidát ví, s kým má tu čest a neodpovídá na anonymní inzerát. Jsem rád, že na to jde WinWinJob z druhého konce. A výsledek na sebe nenechal čekat, díky WinWinJob jsme našli nového kolegu na pozici obchodníka.

Michal Kardaš

Michal Kardaš, Outboxers s.r.o.

Projekt winwinjob.cz je příklad toho, jak dělat správné věci správně. Výsledkem dobré vize a poctivé exekuce je to, že se nám z portálu ozývají zpravidla kvalitní lidé s otevřeným mindsetem. Dva z nich už jsme zaměstnali a co víc, cítíme, že to jsou ti praví pro rozvoj naší firmy do budoucna.

To, v čem se firmy zásadně liší, jsou LIDÉ. Pokud si DOBŘE VYBEREŠ ŠÉFA, budeš v práci SPOKOJENÝ. Představujeme osobnosti šéfů, aby se každý mohl hned rozhodnout, s kým chce pracovat.
1
Vyber si obor a lokalitu práce.
2
Prohlížej profily šéfů, s kterými můžeš pracovat
3
Napiš a domluv se na spolupráci, s tím, kdo tě opravdu zaujme. Bez prostředníků.