Ahoj, já jsem

HEDA HOVORKOVÁ

Majitelka | majitel | Klícka
V životě litujeme více těch věcí, které jsme nestihli udělat, než těch, které se nám nepodařily. Buďme odvážní !

Koho k sobě hledám

Pekař / Cukrář

Služby, Výroba a manuální práce | Klecany
Co budeš dělat:

Budeš mi krýt záda v malé kavárničce, na malém městě, uprostřed náměstí. V kavárně, která by měla být místem setkávání a inspirace a výběrové kávy. Já to umím s lidmi, komunikovat, vymýšlet, posouvat a myslím, že už umím uvařit skvělou kávu, i našlehat parádně mléko. Nemám však už tolik času na pečení, vaření a cukraření, které by takovému místu slušely ! Potřebuji tvou kreativitu, nápaditost a také spolehlivost. Spolu otevřeme podnik, kam se budou lidé vracet.

Bez čeho se u nás neobejdeš:

Měl/a bys mít ráda kafe a kavárny. Měl/a bys umět vařit, cukrařit a péct lépe než já (což by neměl být takový problém:), měl/a bys mít smysl pro detail i mít v oku "plating", ale pozor, obsah vždy musí převyšovat formu. Potřebuji se na Tebe spolehnout, zejména ve chvílích, kdy "velení" bude jen na jednom z nás. Přála bych si, abys měla chuť se učit, a pořád přicházet na nové a nové nápady, chutě a recepty.

Od kdy spolupráce začne:

jaro 2020

Je možná práce z domova:
Není
Kde budeš pracovat:
Nám. Třebízského, Klecany, Česko
Jaká je za tuto práci odměna:

Budeme začínat, slibuji férové odměňování, ale nedokážu slíbit zlaté doly. Je to podnik, do kterého já dávám spoustu peněz na začátku a kopu energie. Věřím, že spolu vymyslíme takové ohodnocení, aby tě práce se mnou bavila a motivovala. Porosteme !

Jaký typ spolupráce budeme mít:
  • Part-time
  • IČO - dlouhodobě
  • IČO - projekt

Více o mně

Co mám za sebou?

Více než 20let v manažerských pozicích, malé i větší firmy, startupy i korporace. Starala jsem se o zákazníky, o produkty, nabírala nové lidi, stavěla nová call centra. Společným jmenovatelem byli vždy lidé - v týmech, v tandemech, i jednotlivci při koučinku či mentoringu. Spolu-práce a sdílení mě vždy bavilo mnohém více, než individuální běh na dlouhou trať. Energie, kterou s sebou komunikace přináší je nakažlivá, inspirativní a funguje.

Co od lidí očekávám?

Chuť pracovat, zkoušet si věci nové, nacházet nové cesty. Dávám prostor, někdy provokuji zdánlivě nesouvisejícími dotazy. Chci, abychom společně viděli, kam kráčíme - co je cílem a hlavně PROČ a CO děláme. Nevadí mi, když někdo něco neumí, když má vůli se učit. Nevadí mi, když se někdo ptá (jako kouč pro to mám pochopení:), když se umí z otázek poučit. Ocením nápady, funkční zkratky, zlepšováky. Potřebuji, abychom se spolu dokázali vyhecovat i zasmát.

Co se mi kdy nejvíc povedlo?

Mám obrovskou radost ze svých neprofesních projektů, kdy se mi podařilo vymyslet projekt Pěšky do školy v Klecanech a během 3/4 roku ho uvést do života. Profesně mám za sebou samozřejmě pár úspěchů, které by se daly změřit a zarámovat, ale přesto, ty lidské věci z poslední doby mě těšily nejvíc. A to nemluvím o rodině - ta se mi myslím povedla taky, ale není to jen mou zásluhou, samozřejmě:)

Co se mi nepovedlo?

I fuck-upů mám za sebou pár, po puse jsem dostala za jednu fatální a poměrně drahou chybu, ověřila jsem, že moje unikum netkví v drobných dokončovacích pracích. Od některých projektů či aktivit jsem musela ustoupit, ač nerada - většinou z kapacitních důvodů, někdy tzv. přepřáhnu nápřah a podcením svoje energetické rezervoáry.

Co mám teď v plánu?

Otevřít skvělou kavárnu, kam se budou lidé vracet nejen kvůli kávě.

Co o mně říkají lidi, s kterými pracuji?

To byste se asi měli zeptat jich, ale většinou by se asi shodli, že mám energii za několik duracellů, že umím propojit lidi a jejich znalosti i dovednosti, dokážu vytvořit tvůrčí atmosféru, mám tah na branku, a někdy opomíjím detaily, projevuji netrpělivost a někdy když se opravdu zapomenu jsem i zbrklá a náročná vůči lidem. Ale tím, že to o sobě vím, nějakou dobu už se sebou žiji, tuším, že nejsme všichni stejní a hledám a rozvíjím své i jiných silné stránky a slabé respektuji.

Co považuji za důležité při vedení lidí?

Uff - to jsou mi otázky. Abychom věděli všichni CO je cílem, PROČ a KAM kráčíme - aby nám práce dávala SMYSL, a měli jsme z ní dobrý POCIT. No není to málo, uznávám.

Odkud čerpám energii a co dělám, když nepracuji?

Teď momentálně z nového projektu, pak samozřejmě ze své rodiny a sdílení, od přátel, z dobrých filmů, z cestování obytnou dodávkou po Evropě.

O firmě

Klícka
Co děláme:

Klícka bude malá kavárna s 20 místy, uprostřed malého města Klecany, na náměstí. Na mlýnku pákového kávovaru budeme mít výběrovou kávu, ve vitríně 2-3 sladkosti dne, dobrou polévku na lehký oběd a fantastické palačinky.

Proč pracovat zrovna u nás:

Možnost spolu-vybudovat Klícku může být i takový splněný sen, který v sobě nosíte. Nedělat JEN "dobré kafe" - i když to není málo, spoluvytvářet prostor, kde se lidé setkávají, inspirují i diskutují. Naším jediným cílem nebude JEN vydělat peníze. Věřím v přidanou hodnotu našeho podnikání:)