Ahoj, já jsem

TOMÁŠ KOUDELKA

Investiční ředitel | CENTRAL GROUP a.s.
„Stavíme novou Prahu. Pojďte mezi nás! S námi můžete měnit zanedbané brownfieldy na krásná místa pro život.“

Koho k sobě hledám

Projektant inženýrských sítí

Energetika, průmysl a stavebnictví | Praha
Co budeš dělat:

Tvořit projekty inženýrských sítí ve všech stupních (studie, územní rozhodnutí, stavební povolení, realizace stavby), koordinovat projekty inženýrských sítí s ostatními profesemi, optimalizovat technická řešení, autorský dozor, pomáhat kolegům z inženýringu při jednání s úřady a správci technické infrastruktury.

Bez čeho se u nás neobejdeš:

Bez vysokoškolského vzdělání v oboru komunikace a dopravní stavby a praxe v minimální délce 3 let v oboru projektování komunikací. Bez znalosti práce v AutoCad, MS Office a orientace ve stavebních normách a předpisech. Výhodou bude znalost práce v AutoCad Civil a autorizace v oboru IV00.

Od kdy spolupráce začne:

dohodou

Je možná práce z domova:
Není
Kde budeš pracovat:
Na Strži 1702/65, Praha, Česko
Jaká je za tuto práci odměna:

50.000,- Kč až 60.000,- Kč (podle praxe) + cílové prémie

Jaký typ spolupráce budeme mít:
  • Full-time

Více o mně

Co mám za sebou?

Skoro celý profesní život jsem spojil s CENTRAL GROUP. Z řadové pozice jsem se postupně po více než 10 letech stal investičním ředitelem a členem nejužšího vedení. Dnes řídím tým 34 lidí, kteří mají na starosti nákup pozemků, inženýring, tedy zajištění patřičných územních rozhodnutí, stavebních povolení a kolaudací, ale také architekty, kteří navrhují bytové domy i jejich okolí a projekci technické infrastruktury.

Co od lidí očekávám?

V naší práci je hodně důležitá trpělivost a pečlivost. Jsme na samém začátku developerského procesu, který v dnešní době trvá opravdu nekonečné roky. Abyste viděl výsledek své práce v realitě, musíte si na to zkrátka počkat. Navíc výsledky práce projektantů technické infrastruktury, které nyní hledáme, na první pohled vidět nejsou. My si ale moc dobře uvědomujeme, že bez nich to nejde a umíme to ocenit.

Co mám teď v plánu?

Firma se v poslední době zaměřila na rozvoj brownfieldů v širším centru Prahy. Staví v podstatě celé nové městské čtvrti a k tomu potřebuje nové lidi. I já do svého týmu hledám někoho, kdo se na tom s námi bude chtít podílet.

Odkud čerpám energii a co dělám, když nepracuji?

Zdrojem energie je pro mě samozřejmě rodina. Ve firmě máme dobrou partu a vyrážíme často společně v létě na kolo, v zimě na lyže.

O firmě

CENTRAL GROUP a.s.
Kolik nás je:

Asi 270

Co děláme:

CENTRAL GROUP je dlouhodobě největším rezidenčním stavitelem a investorem nové bytové výstavby v České republice. Za 25 let svého působení firma dokončila již 170 rezidenčních projektů a prodala více než 15.000 nových bytů, domů a parcel. CENTRAL GROUP má již nakoupené a připravené pozemky pro více než 30.000 nových bytů a rodinných domů, které plánuje zařadit do prodeje v průběhu příštích 15 až 20 let.

Proč pracovat zrovna u nás:

Máme výborný kolektiv a rádi spolu trávíme čas i mimo práci jako např. na vodě, lyžích, kolech...