Ahoj, já jsem

DUŠAN MONDEK

CEO | majitel | Boxtrap Security
Skrze pomoc ostatním, rostu i já nejen profesně, ale hlavně lidsky.

Více o mně

Co mám za sebou?

1) RAND akustických metod ve společnosti Bang & Olufsen
2) Založení a vedení iniciativy Security Office ve společnosti IBM Central and Eastern Europe
3) Vedení cyber-security teamu ve společnosti Ernst & Young
4) Založení inovativního startupu Boxtrap Security chránícího high-end firmy proti kybernetickým hrozbám postavených na umělé inteligenci

Co od lidí očekávám?

Nadšení pro technologie, loayalita, neodolatelná potřeba tvořit, chuť spolupracovat s ostatními, učit se od nich a naopak předávat zpět.

Co se mi kdy nejvíc povedlo?

Posunout se nejen profesně, ale hlavně lidsky. Najít vyvážený bod mezi chutí tvořit a zdravě žít (investovat do citového fondu lidí kolem sebe).

Co se mi nepovedlo?

Nedokázal jsem správně naslouchat lidem a vymstilo se mi to. Dostat se do stavu, kde více poslouchám (a vnímám, co lidé skutečně říkají) a méně mluvím, pro mě bylo obtížné, ale stálo to zato :-).

Co mám teď v plánu?

Dostat firmu do fáze Boxtrap 2.0, kde jsou registrovány první patenty, zajistit, aby byl celý team spokojený a práce jej naplňovala. Osobně se pak naučit nové triky na wakeboardu, zlepšit italštinu a vyhrát moji první regatu :-).

Co o mně říkají lidi, s kterými pracuji?

Jsem pozitivní, energický a extrovertní člověk, který věří ve vzájemný respekt, osobní a profesní růst.

Co považuji za důležité při vedení lidí?

Naslouchat, dát lidem prostor zazářit a vytvořit v rámci firmy něco svého. Pokud si lidé získají důvěru, mohou dělat cokoliv, co dává smysl.

Odkud čerpám energii a co dělám, když nepracuji?

Díky pravidelnému běhu jsem uvolněný a v práci jsem schopen "relativně" klidně řešit i ty nejtěžší problémy. Komunita okolo lyží a wakeboard mi pak dodává dostatek energie a pozitivního přístupu, který mi pomáhá růst.

O firmě

Boxtrap Security
Kolik nás je:

6 full-time zaměstnanců a 5 externistů

Co děláme:

Boxtrap sdružuje jedny z nejlepších odborníků na bezpečnostní výzkum, strojové učení a vývoj software s cílem chránit data a lidi před kyberentickými hrozbami postavenými na principech umělé inteligence.

Proč pracovat zrovna u nás:

Aplikujeme výsledky vědeckého výzkumu v praxi a dokazujeme, že klasický přístup k technologii již nestačí k ochraně vysoce komplexních IT prostředí průmyslových oborů budoucnosti. Pokud chceš být na špici bezpečnostního výzkumu a businessu, naučit se jak funguje rizikový kapitál a jak vypadá životní cyklus high-end startupu, dej nám vědět :-).