Ahoj, já jsem

DAVID FORMÁNEK

ředitel | Adato Paradigma, z.ú.
Jsem jogín, pro kterého je zaměstnání součástí vědomé cesty seberealizace.

Koho k sobě hledám

Správce technické infrastruktury / koordinátor

IT | Praha
Co budeš dělat:

Jsme 12-ti členný tým a rádi bychom mezi sebe přijali nového kolegu / kolegyni. Děláme užitečnou práci pro budhistickou komunitu praktikující učení dzogčhenu, sdílíme radost ze života a společně čelíme zajímavým pracovním i osobním výzvám.
Potřebujeme člověka, který se bude zodpovědně věnovat:
1. administraci technické infrastruktury – databázovým a aplikačním serverům na platformě AWS - bude umět komunikovat s programátory a nastavovat prostředí podle jejich potřeb;
2. koordinaci technického týmu při testování a vydávání nových release - dohlédne na to, že všechny opravy budou včas a správně na svém místě.

Bez čeho se u nás neobejdeš:

Technické požadavky:
● základní programátorský přehled (schopnost napsat SQL script, CRON job, PHP stránku)
● znalost administrace databází a serverů na AWS, výhodou znalost Ansible
● znalost JIRA nebo podobného nástroje
● dobrá schopnost týmové komunikace
● orientace ve světě mobilních aplikací

Vítané lidské vlastnosti:
● radost ze života
● strukturovaný přístup a technické myšlení
● důslednost a dotahování věcí do konce

Nabízíme:
● smysluplnou práci v týmu, který respektuje spirituální rovinu bytí a bere ji jako nezbytnou součást toho, co dělá
● férové finanční ohodnocení
● flexibilní pracovní dobu a možnost práce z domova

Od kdy spolupráce začne:

ihned, po domluvě

Je možná práce z domova:
Ano
Kde budeš pracovat:
Strakonická 3309/2e, Praha, Česko
Jaká je za tuto práci odměna:

40 - 50 tis. měsíčně dle zkušeností a schopností

Jaký typ spolupráce budeme mít:
  • Full-time
  • IČO - dlouhodobě

Více o mně

Co mám za sebou?

Stamilionové projekty v korporátu. Krizi smyslu a vyhoření. Nalezení nového paliva a nové cesty. 1000 dnů půstu a 200 koupelí v ledu. Transformaci neziskové organizace do malého efektivního SW house se ctnostným záměrem.

Co od lidí očekávám?

Očekávám to samé, co principál od artistů svého cirkusu. Že vstoupí do manéže v ten pravý okamžik a předvedou fortel a umění hodné toho nejdelšího potlesku.

O firmě

Adato Paradigma, z.ú.
Kolik nás je:

Od ledna tohoto roku jsme se stali zapsaným ústavem. Skutečná velikost organizace přesahuje počet stálých zaměstnanců, kterých je v tuto chvíli 10. Spolupracujeme však také s ambasadorskou komunitou, která aktuálně čítá 40 aktivních členů.

Co děláme:

Adato Paradigma, z.ú. přispívá svou činností ke spolu-vytváření podpůrného prostředí pro celosvětovou změnu paradigma (myšlení, jednání, chování). Ke změně paradigma (mind-setu) nejvíce přispívá každodenní prostředí člověka, které jej zásadním způsobem formuje.
Pomáháme odhalovat a zvědomovat, co máme jako lidi společné, tzn. jaké vnitřní lidské hodnoty nás spojují a můžeme na nich stavět.
A jak se tyto hodnoty, jednak v rámci vnitřní kultivace jednotlivce a jednak v rámci společenského chování, projevují. Poskytujeme vhodné incentivy a příležitosti k získání přímých zkušeností a zažití hodnot.

Proč pracovat zrovna u nás:

Našim pilotních projektem je HEARTH.NET - sociální síť, která propojuje lidi, jež jsou si vědomi vlastní zodpovědnosti za svůj život a svými postoji, konáním i chováním sami za sebe tvoří svět, v jakém chtějí žít či vychovávat potomstvo.
Staví na principech ekonomiky daru, která je založená na sdílených lidských hodnotách jako je štědrost a laskavost.
Poskytuje společný prostor, kde je možné zkoušet dělat věci jinak a inspiruje příběhy lidí, kteří již zodpovědnost za svůj život přijali.
Podporujeme spolupráci, komunikaci a zdravé vztahy v sociálních sítích, založených na sdílených lidských hodnotách. Vyvíjíme a poskytujeme on-line platformu, která je tvořena technologiemi a přístupem, jež staví na lidských hodnotách, ne na času stráveném u monitoru.