Ahoj, já jsem

DALIBOR KOMÁREK

Marketing Manager | IRESOFT s.r.o.
Firma roste, máme novou vizi a k ní potřebujeme silný marketingový tým.

Koho k sobě hledám

Dalibor hledá markeťáka

Marketing, PR a média | Adresa
Co budeš dělat:

Budujeme nový marketingový tým! A proto Dalibor hledá dva nové markeťáky. Jednoho zkušeného člověka, který ví, jak nejen texty pečovat o klienty, a jednoho profíka na výkonnostní online marketing.

Bez čeho se u nás neobejdeš:

První pozice markeťáka pro PR a LOVEBRAND je v IRESOFTu úplně nová. Hledám člověka, který bude mít blízko k PR. Pozice je vytvořena zejména z potřeb našeho produktu CYGNUS. Uživatelé tohoto produktu jsou sociální služby, tedy lidé, kteří pomáhají ostatním.

Snažíme je maximálně podporovat v jejich úsilí, a to prostřednictvím našeho softwaru CYGNUS a služeb, které s tím poskytujeme formou SaaS - software jako služba, což znamená na pravidelné bázi s našimi zákazníky komunikovat, informovat je o nových věcech, provádět je naším systémem tak, aby náš software byl pro ně pomocníkem, nikoliv překážkou v duchu našeho motta "Stojíme při Vás". To bude i Tvým úkolem. Mít pod palcem veškerou marketingovou komunikaci se zákazníky, vědět, kdy a co komu říkáme nebo píšeme, vytvářet tyto texty, aby byly srozumitelné, aby pomohly při řešení všech situací. Budujeme LOVE BRAND, což je naše aktuální VIZE a ty budeš tím, kdo bude tuto VIZI naplňovat.

Ale nebude to jen o textech, ale i organizaci naší účasti na veletrzích, konferencích, školeních, podpoře všech setkání našich obchodníků s klienty. Na Tobě tedy bude i sestavení a výroba různých informačních materiálů, letáků a brožur, návrhy a realizace reklamních předmětů a dárků, které potěší naše zákazníky a bude podporovat budování LOVE BRANDu.

Co bys měl na tuto pozici umět?
Měl bys tedy umět dobře napsat texty, dobře koordinovat komunikaci k zákazníkovi napříč celou firmou, zorganizovat eventy, vymyslet, co naše zákazníky potěší a zrealizovat vše tak, aby naši zákazníci byli nadšení ambasadoři našeho produktu s pocitem, že stojíme při nich. Nebudou to ale jen sociální služby, které budeš podporovat.

Setkáš se i s komerční sférou a naším komerčním produktem Alveno. Tady se musíš ukázat jako obchodem protřelý markeťák, který ví, jak napsat text, který přivede zájemce o náš produkt. Měl bys mít v těchto oblastech už zkušenosti, které budeme chtít hned na začátku našich setkání ukázat.

Druhou pozici markeťáka na online a výkonostní marketing jsem pro Tebe uvolnil sám. Vystřídáš mě na místě, které jsem doteď zastával. Budeš mít na starosti zejména tvorbu a správu výkonnostních on-line kampaní pro komerční produkt Alveno. Tvým hlavním cílem bude získávat nové zájemce o docházkový systém - kontakty, které poté předáš našim obchodníkům, kteří už ví, jak tyto příležitosti proměnit v business. Budeš tvořit webové stránky, optimalizovat je z hlediska SEO, nastavovat správná klíčová slova, pod kterými zákazníci vyhledávají software na správu docházky svých zaměstnanců, budeš s on-line agenturou stavět PPC kampaně, vyhodnocovat je a optimalizovat pro co nejlepší výkon.
Musíš žít světem RTB, CTR, CPA, impresí, zpětných odkazů, remarketingem. Měl bys vědět, jak správně napsat blog z pohledu optimalizace pro vyhledávače, aby se stal navštěvovaným a čteným. Měl bys umět zorganizovat webinář, zrealizovat na něj kampaň a přivést co nejvíce posluchačů - potencionálních zákazníků. Znáš některé z e-mailingových služeb a dovedeš je skvěle ovládat. Víš, jaké jsou zákonitosti e-mail marketingu, jak napsat dobrý e-mail a práce s databázemi je pro Tebe rutinní záležitostí.
Budeš nápomocen i světu sociálních služeb a produktu CYGNUS. I tam máme webové stránky, které potřebujeme udržovat aktuální a spravovat je, aby plnily definované cíle.

Co bys měl na tuto pozici umět?
Na této pozici uplatníš a rozšíříš své dosavadní zkušenosti z on-line marketingu. Měl bys být samostatný, znát různé možnosti on-line světa a využívat své znalosti ve spolupráci s online agenturou. Potřebuji vědět, že rozumíš své práci a umíš si ji vyhodnotit, takže už bys měl mít něco v této oblasti za sebou. Měl bys být zároveň týmový hráč, kooperovat s ostatními z týmů, vnímat jejich požadavky a správně využít jejich dovedností k ještě lepším výsledkům.

Od kdy spolupráce začne:

Záleží na domluvě

Je možná práce z domova:
Ano
Kde budeš pracovat:
Cejl 37/62, Adresa, Česko
Jaká je za tuto práci odměna:

Ohodnocení, které uspokojí tvoje i naše představy, samostatnost, volnost, oficiální i neoficiální týmové akce, bezva kolektiv, skvělou firemní kulturu, multisportku nebo benefitku, pět týdnů dovolené a spoustu dalších maličkostí.

Jaký typ spolupráce budeme mít:
  • Full-time

Více o mně

Co mám za sebou?

V IRESOFTu jsem celkem krátce - 4 měsíce - nastoupil jsem do týmu Alveno. IRESOFT je ale dost dynamická firma, takže už mám na starosti marketing celého IRESOFTu. Marketingu se věnuji přes 20 let a prošel jsem jak velké korporace, tak i menší firmy. Začínal jsem v Brně, cesty mě dovedly do Prahy a teď jsem našel v Brně skvělou firmu, pro kterou je radost pracovat. Stál jsem u zrodu marketingu obchodních řetězců, kdy jsem začínal jako marketingový specialista v AHOLDU - tehdy ještě EURONOVA. Deset let jsem pracoval pro PPF, to už jako manažer a pak ředitel marketingové komunikace - zprvu pro Home Credit a poté pro Českou pojišťovnu. Mezi tím jsem prožil nádherné období ve vedení marketingu společnosti ALPINE PRO - moje srdeční záležitosti - ve firmě plné outdoorových nadšenců, a navíc s napojením na Český olympijský výbor a tehdy Olympiádu v Londýně.

Co od lidí očekávám?

A nyní? Jsem v IRESOFTU, ve firmě, která má hodnoty, kde nejsou tyto hodnoty jen kusem papíru, ale každodenní skutečností. Ve firmě, kde kolegové sdílí obdobné názory a pravidla jako já sám, kde vám každý rád pomůže a kde nikdo nemá zájem potopit toho druhého. Prostě opravdová spolupráce. Máme vizi a všichni tu táhneme za jeden provaz. A to je asi to nejvíc, co jsem kdy v práci poznal. To už se nedá ani nazvat srdeční záležitostí, to je #2000hodin.

O firmě

IRESOFT s.r.o.
Kolik nás je:

70 zaměstnanců

Co děláme:

Naším hlavním produktem je informační systém CYGNUS, který děláme výhradně pro sociální služby (to jsou typicky domovy pro seniory, domovy pro lidi se zdravotním postižením apod.). Za tu dobu jsme se stali nejpoužívanějším řešením na českém i slovenském trhu a máme více než 1 200 zákazníků. Náš business je postaven na poskytování SaaS (software jako služba) a tak se zákazníky udržujeme dlouhodobé vztahy.

Proč pracovat zrovna u nás:

Žádné vypisování dovolenek, žádné korporátní zbytečnosti, které lidi otravují a zdržují je od práce. Žádné porady, které lidem nedávají smysl a na kterých se zbytečně nudí, žádné pomluvy a žádné intriky. Nekontrolujeme příchod a odchod, nemáme nesmyslná "kápéíčka". Zkrátka nemáme žádný korporátní "bulšit".

V IRESOFTu můžeš být sám sebou a s partou kamarádů, vytvářet produkt, který lidem dává smysl, který lidé opravdu používají a pomáhá jim. V IRESOFTu jsi součástí rodiny, na kterou se můžeš spolehnout. V IRESOFTu můžeš měnit zaběhlé způsoby, udělat chybu a mít špatný den. Nikdo se tady neschová a nikdo tu není zbytečný. Pokud hledáš selský rozum, jsi tu správně!

S kým dalším u nás můžeš pracovat