Ahoj, já jsem

ANDREA BARÁTHOVÁ

Hlava týmu | majitel | Intellectus
Sama ráda objevuji nové věci a stereotypní činnost mi neudělá radost, proto i Vás bych ráda některým novým věcem naučila

Koho k sobě hledám

Lektor/ka kroužků Intellectus

Administrativa, Energetika, průmysl a stavebnictví, IT, Kvalita, Služby, Tvůrči práce a kultura, Výroba a manuální práce, Výzkum | Nedvědovo náměstí 140/13
Co budeš dělat:

Hledáme LEKTORY/LEKTORKY KROUŽKŮ programování, vědeckých, technických a kreativních oblastí PRO DĚTI, na různých základních školách v Praze a okolí ( např. Dobřichovice, Černošice, Praha západ), Brno nebo v našich Talentpointech v Praze.

Bez čeho se u nás neobejdeš:

Porozumění a znalosti ve svém oboru, touhu a schopnost předat znalosti dětem
Věk min. 18 let a trestní bezúhonnost
Dobrý vztah k dětem a trpělivost pro práci s nimi
Komunikativnost, samostatnost, kreativní myšlení
Nadšení pro věc
Schopnost a snaha učit se nové věci
Vysoko nastavené morální hodnoty
Pedagogická aprobace ani dokončené vzdělání není podmínkou

Od kdy spolupráce začne:

dle domluvy :)

Je možná práce z domova:
Není
Kde budeš pracovat:
ZŠ Praha 4, Nedvědovo náměstí, Nedvědovo náměstí 140/13, Podolí
Jaká je za tuto práci odměna:

Plat 200 -400 Kč/hod podle počtu dětí na kroužku + další bonusy pro skvělé lektory
Možnost další spolupráce a osobní rozvoj (tábory, workshopy…)

Jaký typ spolupráce budeme mít:
  • Part-time

Více o mně

Co mám za sebou?

Vystudovala jsem VŠE v Praze a Pedagogiku volného času. Nyní mě nějakou dobu neuvidíte lektorovat kroužky Ručních prací a Psaní všemi deseti. Pracujeme s malým synem Artíkem z domova či v terénu na věcech, které nejsou vidět a jsou důležité k hladkému průběhu kroužků a zájmových aktivit.

Co od lidí očekávám?

Ve spolupráci s kolegy se snažíme o větší zájem dětí o techniku na vysoké úrovni.

O firmě

Intellectus

Kolik nás je:

V rámci organizace spolupracujeme s desítkami lidí - koordinátoři, lektorři, praktikanti. Do svého týmu pečlivě vybíráme jen ty, o kterých jsme přesvědčeni, že obstojí před tím nejnáročnějším publikem na světě – před dětmi.

Co děláme:

Pořádáme kroužky, workshopy, online kurzy a příměstské tábory v přátelském a intelektuálním prostředí pro děti, mládež i dospěláky se zájmem.

Pomáháme dětem, mládeži a dospělým učit se, co je baví, v čem vynikají a co jim může být v budoucím životě prospěšné. Rozvíjíme talenty, zakládáme si na propojování do praxe a logickém myšlení. Děti se tak stávají více a více samostatnými. Ve školách organizujeme odborné informatické, technické a praktické kroužky a již zde také objevujeme malé talenty.

Proč pracovat zrovna u nás:

Důležitá je v našich aktivitách chuť na sobě pracovat. Zaměřujeme se na rozvoj praktických dovedností a znalostí, ale pomáháme rozvíjet i další části osobnosti dítěte. Dbáme na dobrou atmosféru v hodinách a také, aby se děti k sobě vzájemně hezky chovaly. Kroužky realizujeme v prostorách vybraných základních škol již od roku 2013.